شهروندان از تردد غیرضروری بپرهیزید

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بیان نمود: به دلیل اوج دریافت آلودگی هوا در پایتخت شهروندان اکیداً از تردد غیر ضروری در سطح شهر بپرهیزند.

شهروندان از تردد غیرضروری بپرهیزید

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل اوج گیری آلودگی هوا و قرار دریافت کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای همه افراد از عموم شهروندان درخواست داریم از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر اکیداً خودداری کنند.

در این اطلاعیه، شاخص 24 ساعت گذشته کیفیت هوای تهران 165، اعلام و تأکید شده است: از ابتدای سال جاری، امروز اولین روزی است که به واسطه افزایش آلاینده ذرات معلق، شاخص کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای همه رسیده است و این در شرایطی است که از ابتدای سال تنها دو روز 26 تیر و اول مرداد شرایط ناسالم برای همه را شاهد بودیم که البته هر دو روز به دلیل افزایش آلاینده اُزُن بود.

براساس این اطلاعیه، در حال حاضر با توجه به انباشت آلاینده ها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران در محدوده ناسالم قرار گرفته است و عدم وزش باد مؤثر، سبب تجمع آلاینده ها شده و کیفیت هوا در بیشتر نواحی در شرایط نامطلوب خواهد ماند و با افزایش ترافیک شامگاهی، تداوم شرایط ناسالم در اغلب مناطق تهران دور از انتظار نخواهد بود.

مجدداً از عموم شهروندان ساکن در 22 منطقه تهران خواستاریم تا جای ممکن و به جز موارد ضروری از منازل خود خارج نشوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 840

به "شهروندان از تردد غیرضروری بپرهیزید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهروندان از تردد غیرضروری بپرهیزید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید