شرایط نو آموزش دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تمامی کلاس های آموزشی دانشجویان دوره دکتری دانشگاه شهید بهشتی از روز شنبه 29 آبان ماه به صورت حضوری برگزار می شود.

شرایط نو آموزش دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، بر اساس اعلام دانشگاه شهید بهشتی، دانشجویان مقطع دکتری روزانه غیربومی دانشگاه که حائز شرایط اخذ خوابگاه هستند می توانستند با مراجعه به سیستم گلستان بخش دانشجویی - خوابگاه - اطلاعات و درخواست ها - درخواست خوابگاه خود را ثبت کنند.

دانشجویان دوره دکتری متقاضی خوابگاه فردا پنجشنبه 27 آبان 1400 می توانند از طریق گزارش 2570 سیستم گلستان از خوابگاه اختصاص داده شده خود مطلع و جهت تحویل اتاق به خوابگاه مربوطه مراجعه کنند.

رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برای حضور در دانشگاه شهید بهشتی، کلاس ها و کلیه اماکن عمومی برای دانشجویانی که آموزش حضوری دارند الزامی است. نحوه تشکیل کلاس های آزمایشگاهی، عملی و کارگاهی سایر دانشجویانی که نیم سال جاری فارغ التحصیل می شوند نیز متعاقباً اعلام می شود.

بر اساس مصوبات شورای مدیریت استانی آموزش عالی استان تهران، شرایط آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی معین شد بر این اساس جلسات دفاع از رساله های دکتری و پایان نامه­ های کارشناسی ارشد از اول آذرماه سال 1400 به صورت حضوری برگزار می شود.

در موارد خاص، داوران خارج از دانشگاه شهید بهشتی با تشخیص و مجوز معاون آموزشی دانشکده/دانشگاه مربوط می توانند به صورت غیرحضوری در جلسه شرکت کنند و در این صورت، جلسۀ دفاع به صورت ترکیبی برگزار می شود.

همچنین دروس آزمایشگاهی، عملی و کارگاهی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی سال آخر به صورت حضوری برگزار می شود و برای دانشجویان مقطع کارشناسی که سال آخر نیستند، با توجه به زیرساخت ها، امکانات خوابگاهی و آموزشی و ... با تشخیص ستاد کرونا تصمیم گیری خواهد شد.

حضور دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که در مرحله انجام رساله یا پایان نامه بوده و نیازمند استفاده از آزمایشگاه، کارگاه، مزرعه و ... هستند، در محیط دانشگاه الزامی است.

بر اساس اعلام دانشگاه شهید بهشتی، حضور کامل اعضای هیأت علمی در محل خدمت خود، بر اساس ابلاغیه های قبلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضروری است و کلیه جلسات ارکان تصمیم سازی و تصمیم گیری در دانشگاه همانند جلسات شورای گروه های آموزشی، شورا های آموزشی و تحصیلات تکمیلی، شورا های پژوهشی، و ... به صورت حضوری برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1331

به "شرایط نو آموزش دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "شرایط نو آموزش دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط نو آموزش دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید