رنگ ها و مدل های برتر لاک ناخن برای پاییز 2020

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، لاک ناخن یکی از مهمترین مواردی است که با انتخاب رنگ آن از بین طیف رنگ های پاییزی، می توانید حال و هوای ویژه ای به استایل خود هدیه کنید. اگرچه رنگ برگ های پاییزی می تواند الهام بخش شما برای رنگ آمیزی ناخن هایتان باشد، اما هرساله رنگ هایی به اسم ترند و مد روز برای این فصل معرفی می گردد که اغلب افراد ترجیح می دهند از آن تبعیت نمایند تا به اصطلاح با مد روز همراه باشند.

رنگ ها و مدل های برتر لاک ناخن برای پاییز 2020

وبسایت مد و زیبایی Thetrendspotter که اخبار مربوط به ترند های روز دنیا را مخابره می نماید، فهرستی از 10 رنگ و مدل برتر لاک ناخن در پاییز 2020 را منتشر نموده که در ادامه ملاحظه خواهید کرد. اگر شما هم برای فصل پاییز در پی یک مدل مجذوب نماینده و در عین حال به روز برای لاک ناخن خود می گشت، این نوشته می تواند به شما ایده های جالب و مجذوب نمایندهی ارائه دهد.

بیشتر بخوانید:

روش های سریع و آسان پاک کردن چسب قطره ای از پوست

رنگ های لاک شاد و انرژی بخش برای آرایش ناخن های شما

رنگ ها و مدل های ترند لاک ناخن پاییز 2020

احتمالاً بسیاری از افراد با فرا رسیدن سرما و پشت سرگذاشتن تابستان داغ، احساس می نمایند که به راحتی می توانند رنگ های ترند لاک ناخن برای پاییز را پیشبینی و انتخاب نمایند که احتمالاً ترکیبی از رنگ های تکراری و آزمایش شده سیاه، قرمز روشن و یا سرمه ای است. اما اگر شما واقعاً می خواهید از آنچه که مد روز است تبعیت کنید، رنگ های ماجراجویانه بیشتری وجود دارد که باید هنگام لاک زدن ناخن هایتان به آن ها هم توجه کنید. در واقع ما در اینجا می خواهیم در خصوص انتخاب طیف رنگ هایی نچندان معمول و در نظر گرفتن یک رنگ تازه به اسم پایه اصلی، حرف بزیم؛ بنابراین به این شکل می توانیم بدون زحمت زیاد، برترین رنگ ناخن پاییزی را کشف کنیم که ظاهر ناخن ما را به سطح تازهی از زیبایی می رساند. در ادامه ما شما را با چند رنگ ترند پاییزی در سال 2020 آشنا خواهیم کرد که می توانید با استفاده از هریک از آن ها، ظاهری متفاوت به ناخن های خود بدهید؛

1. لاک ناخن آبی کرمی (ملایم) برای پاییز 2020

در چند سال گذشته، می توان گفت که رنگ آبی که سال به سال به رنگ سیاه نزدیک تر می شد، ترند رنگ لاک ناخن در فصل های پاییز و زمستان بود و فرایند ها نشان می دهد که پاییز سال جاری (2020) هم از این قاعده مستثنی نیست. برای این منظور، ما باید از قابلیت انعطاف پذیر رنگ زیبای کهکشان و آبی نیمه شب، به اسم طیف های مهم تشکر کنیم. اما با شروع پاییز، پیشنهاد می کنیم قبل از فرو رفتن در طیف های تاریک، یک طیف رویایی سبک تر را امتحان کنید. شاید برای شما تعجب آور باشد که چگونه این آبی کرمی قرار است با متضاد خود در ترند های سال قبل، رقابت کند، اما باید بدانید که طیف رنگی مانند آبی کرمی، مات است و در پاییز مانند ابر ها نرم و لطیف به نظر می رسدترکیب این لاک به همراه تیپ شلوار سفید یا شلوار کتان راه راه یا شطرنجی مجذوب نمایندهیت شما را دو برابر می نماید. بعلاوه برای لباس های اداری و موقع سرکار رفتن (که نمی خواهید لاک جیغی داشته باشید) گزینه ایده آلی است. چه پوست روشن و بلوندی داشته باشید و چه سبزه، ناخن های آبی کم رنگ به دستان شما می آیند. حتی فرقی نمی نماید ناخن های بلندی داشته باشید یا نه؛ این رنگ زیبایی فوق العاده ای به ناخن ها می بخشد و روز پاییزی شما را با زیبایی خاصی شروع می نماید.

2. لاک ناخن قرمز ملایم برای پاییز 2020

رنگ های لاک ناخن قرمز تند و تیز، در نمودار های ترند رنگ هایی پاییزی سال جاری، در حال افول هستند، اما چرا چنین اتفاقی در حال رخ دادن است؟ به نظر می رسد که پرطرفدارترین لاک ناخن های قرمز در پاییز سال جاری که مورد توجه مدل ها و صنعت فشن قرار گرفته، طیف های ملایم تر رنگ قرمز است که به چشم عاشقانه تر به نظر می رسند. هرچند که رنگ های قرمز تندی همانند فلفل قرمز و سایر طیف های قرمز پررنگ، صندلی خود را به طور کامل در این پاییز از دست نداده اند، اما اگر در پی ظاهر مدرن تری برای دستان تان هستید، پیشنهاد ما رنگ زغال اخته و بعلاوه رنگ قرمز مایل ارغوانی است. به یاد داشته باشید، شما می توانید هر طیفی از رنگ قرمز را هم بر لب های خود بکشید تا زیبایی دستان شما برجسته تر شود. قرمز ملایم، رنگی است که به همان میزان که روی ناخن های کوتاه مجذوب نماینده به نظر می رسد، می توان از آن بر روی ناخن های بلند هم استفاده کرد و در این میان تفاوتی وجود ندارد که انگشتان شما بلند باشد یا کوتاه.

3. لاک ناخن سبز یشمی تیره برای پاییز 2020

یکی از رنگ های سلطنتی برای لاک پاییزی (که اکثرا بر دستان مگان مارکل دیده می شود)، سبز یشمی تیره است. چه در زمان سلطنت فراعنه در مصر و چه قرن ها بعد تر و در زمان پادشاهی آزتک ها در قاره آمریکا، این رنگ یکی از طیف های پرطرفدار پادشاهان برای لباس ها و جواهرات سلطنتی بوده است. از همین طیف رنگ سلطنتی هم می توان برای انتخاب رنگی مناسب جهت طراوت و مجذوب نمایندهیت بخشیدن به ناخن ها در فصل پاییز هم بهره گرفت. به عبارت دیگر، همانطور که طیف رنگ های مایل به آبی و فیروزه ای به اسم رنگ های ترند ناخن های تابستانی شناخته می شوند، این رنگ تیره تر جواهر مانند می تواند به اسم یکی از مجذوب نماینده ترین لاک های پاییزی شناخته شود. برای زیباتر شدن لاک تان، می توانید از ترکیب هر دو رنگ یشمی و فیروزه ای برای طراحی ناخن تان بهره ببرید.

4. لاک ناخن شیر شکلاتی برای پاییز 2020

اوج وسوسه استفاده از این رنگ قهوه ای زیبا و ملایم برای ناخن ها که حتی آدم را به خوردن آن ها ترغیب می نماید، به دهه 70 میلادی باز می شود و استفاده از این رنگ لاک ناخن می تواند شما را به این دهه منتقل کند. اما این انتقال به معنای بازگشت نیست، بلکه این بار و در پاییز سال 2020 دوباره شاهد احیا و ترند شدن آن هستیم. این طیف رنگ احیا شده نه تنها شیرینی خاصی دارد، بلکه کاملاً شما را فردی مجلل و باشکوه جلوه خواهد داد. شما حتی می توانید آن را با طیف های خنک نماینده سبک تر ترکیب کنید که مجذوب نمایندهیت خاصی به آن می بخشد. با کاهش دما، این رنگ ناخن شیر شکلاتی با لباس های پشمی گرم و نرم و چکمه های چرمی قهوه ای، بسیار مجذوب نماینده نماینده خواهد بود. با چنین ترکیبی، همواره باشکوه به نظر خواهید رسید و هرگز ظاهری کسل نماینده نخواهید داشت.

5. لاک ناخن سرخابی براق برای پاییز 2020

مانیکور سرخابی براق، مظهر مجذوب نمایندهیت است. این رنگ ناخن دلربا که با مجذوب نمایندهیت عجیب و غریب ظاهر می شود، شما را به یاد یک گل سرخ یا گل ارکیده می اندازد و باعث می شود که جلوه ای از زیبایی طبیعت را در دستان شما نمایان سازد. رنگ سرخابی براق نه تنها باعث انتقال حس زنده بودن به ناخن های شما می شود، بلکه روحیه و حس اعتماد به نفس شما را هم بالا می برد. این رنگ برای ناخن های بلند و بادامی شکل ایده آل است. در خاتمه رنگ لاک ناخن سرخابی براق قرار است به یک ترند کلاسیک تازه پاییزی تبدیل شود. با این لاک پاییزی احساس خواهید کرد که گویی قرار است از سرمای این فصل به منطقه ها استوایی و گرم فرار کنید.

6. لاک ناخن خاکستری روشن برای پاییز 2020

شاید یکی از خاص ترین رنگ های لاک ناخن در این فصل، خاکستری یخ زده و کمرنگ شده است. ما در اینجا، در پی یک جلوه نهایی مات و مبهم شده از این رنگ زیبا هستیم که آن را به رنگ تقریباً نقره ای نشان می دهد. ناخن های خاکستری روشن شما که سایه ای کم رنگ دارند، قطعاً در یک جلسه کاری یا عروسی به شکل بی نظیری، زیبا به نظر می رسند. برترین حالت ناخن برای این لاک، طرح بادامی است که در آن مانند تصویر زیر نوک ناخن ها مربعی مانیکور می شوند و زیبایی زنانه ای به دستان تان می بخشند. ناخن های خاکستری روشن خود را می توانید با لباس های سیاه ست کنید تا نوعی حس درام را به ظاهر خود بیفزایید و یا همین ترکیب را با رنگ سفید خنک تقویت کنید تا مجذوب نمایندهیتی بی پایان ایجاد کند.

7. لاک ناخن اکلیلی برای پاییز 2020

پاییز سال جاری بعلاوه می تواند از لاک های براق اکلیلی هم بهره ببرید تا ناخن هایتان را با سبک زیبایی دیدن کنید و جلوه ای سه بعدی به آن بیفزایید. از مهمانی های خصوصی گرفته تا مناسبت ها و جشن های پرجمعیت، ناخن های پر زرق و برق، راهی مناسب برای نشان دادن مجذوب نمایندهیت دستانتان است. در این حالت طیف های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما ما یک لاک براق طلایی روی ناخن ها به همراه رنگ خنثی و طلایی یک دست روی دیگر ناخن ها را پیشنهاد می کنیم. چنین لاکی در دستان پرجنب و جوش شما، وقتی با لباس سیاه همراه شوند، خیره نماینده خواهند بود. بعلاوه این لاک با یک کیف متالیک نقره ای یا بلیزر دوخته شده، کاملاً چشمگیر خواهد بود.

8. لاک ناخن هلویی برای پاییز 2020

احتمالاً لاک ناخن هلویی (sand) شگفت آورترین رنگ ناخن در فهرست ما است. نگذارید ظاهر بژ آن شما را فریب دهد چراکه این طیفی است که نباید در پاییز از آن غافل شد. این رنگ خنثی با طیف وسیعی از رنگ ها، هماهنگ است و برای افرادی که دوست دارند با بدون استفاده از رنگ های تند، مجذوب نماینده و باشکوه به نظر برسند مناسب است. محبوبیت این رنگ لاک بیشتر به خاطر سهولت استفاده و ست کردن آن با رنگ های دیگر ناشی می شود، چراکه می توان به سادگی ان را با هر رنگ لباسی ست کرد. چه دست کوچک داشته باشید، چه پوست برنزه یا زیتونی، رنگ لاک هلویی، یک ظاهر مجذوب نماینده نمادین را ارائه می دهد که برای همه مطلوب است.

9. لاک ناخن آمبره برای پاییز 2020

استفاده از طیف رنگ آمبره، یک روش زیبا برای پوشاندن ناخن خود، با سبک فوق العاده سرد است. آمبره در واقع یک نوع سایه روشن رنگ به شیوه ملایم و زیبا است که به مانیکور استاندارد شما مجذوب نمایندهیت خاصی می دهد، به خصوص اگر با رنگ های ترند پاییزی طراحی شود. این نوع طرح لاک ملایم، در حال حاضر در اوج مد روز قرار گرفته است. آمبره را با رنگ قرمز و بنفش تیره کار کنید تا ظاهر زنانه و مجذوب نماینده شما را دو چندان کند. علاوه بر این طرح زیبا می توانید ترکیب رنگ های دیگر پاییزی را هم امتحان کنید. برای مثال ترکیب لاک خزه ای رنگ و سبز زمردی جلوه زیبایی دارد. بعلاوه نارنجی ببری و زرد تیره مناسب این فصل هزار رنگ است.

10. لاک ناخن هولوگرافیک برای پاییز 2020

پایان، غیرمنتظره ترین و شاید نفسگیرترین طراحی ناخن این مجموعه، به لاک هولوگرافیک اختصاص دارد. از زمانی که جیجی حدید برای اولین بار با لاک صورتی کرومی خود را در Met Gala، دستان خود در مقابل دیدگان تکان داد، این طرح لاک هولوگرافیک براق، به محبوبیت بالایی رسید. استفاده از این لاک های متالیک بسیار ساده تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد و آراستن ناخن با آن ها تفاوت چندانی با لاک های ساده ندارد. رنگ های بازتابنده را می توان روی لاک معمولی لایه لایه کرد و به آن حالت آینه ای داد. طرح بی پروایانه تری از این فرایند را در رنگ بنفش هم می توانید امتحان کنید. جلوه نهایی آینه مانند لاک های کرومی باعث می شود دستان تان حالت سلطنتی تری داشته باشد و باعث می شود یک احساس آینده نگرانه کامل داشته باشید.

پیشنهادهایی دیگر برای مدل های پاییزی لاک ناخن

مجبور نیستید که طرح های پاییزی لاک ناخن خود را فقط براساس ترند های دنیای انتخاب کنید. شما می توانید با الهام گرفتن از زیبایی های این فصل رنگارنگ، آن ها را برای طراحی ناخن هم انتخاب کنید. بعضی افراد ساده پسند هستند و ترجیح می دهند ناخن های دست و پایشان، ظاهر یکسانی داشته باشند؛ بعضی دیگر هم از اضافه کردن کمی تغییر و تنوع استقبال می نمایند. پر طرفدارترین طراحی ناخن پاییزی، همان طرح برگ های زرد و نارنجی است که می تواند بر روی یک یا چند ناخن استفاده شود. استفاده از ترکیب رنگ مشکی و طلایی هم برای طراحی های پاییزی ناخن و از جمله طرح برگ، انتخاب به جا و زیبایی خواهد بود. یکی دیگر از طراحی هایی که می توانید برای ناخن های خود انتخاب کنید، این است که آن ها را با طرح پارچه شال پاییزه یا شالگردنی که بیشتر از آن استفاده می کنید؛ ست کنید. مثلا اگر شال شما طرح چهارخانه داشته باشد؛ میتوانید یک یا چند ناخن خود را به همان شکل طراحی کنید. یک مورد دیگر که از پارسال در بین ترند های طراحی ناخن به چشم می خورد، طراحی یک یا چند ناخن مشابه بافت پارچه های بلوز و پلیور های پشمی است. انتخاب ترندی دیگری که می توانید برای طراحی لاک ناخن هایتان در فصل پاییز داشته باشید، ترکیب هیجان انگیز رنگ های گرم با طراحی یا برچسب های طرح پوست حیوانات است. اگر فردی هستید که ترند های هالووین را هم دنبال می کنید، می توانید در پی طرح های متفاوت تری از جمله نماد و المان های مربوط به جشن هالووین هم باشید. ایده دیگری که افراد دنبال نماینده ترند های فصلی می توانند در بین گزینه های خود قرار دهند، استفاده از طراحی یا برچسب ماه کامل یا ماه نیمه بر روی یک یا چند تا از ناخن هایشان خواهد بود. مورد دیگری که می تواند پای ثابت فصول سرد سال برای استفاده در خصوص رنگ لاک ناخن و طراحی آن باشد، رنگ طلایی همراه با اکلیل های ریز و درشت است.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1218

به "رنگ ها و مدل های برتر لاک ناخن برای پاییز 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ ها و مدل های برتر لاک ناخن برای پاییز 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید