دستگاه نشانگر خواص مغناطیس و الکترومغناطیس اشیا در موزه دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رئیس موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دستگاه نشانگر خواص مغناطیس و الکترومغناطیس اشیای مختلف در این موزه ساخته شد و در حال اجرا پروسه آنالیز ثبت اختراع آن هستیم.

دستگاه نشانگر خواص مغناطیس و الکترومغناطیس اشیا در موزه دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد

بیژن برازنده، رئیس موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه مجله دانلود و سرگرمی، در مورد فعالیت های پژوهشی این موزه گفت: ثبت اختراع پنج دستگاه در این موزه از سال گذشته، تاکنون اجرا شده است. این دستگاه ها شامل دستگاه بررسی و کنترل و پردازش و بررسیور لیزر، دستگاه بررسی و پردازش آینه ها، دستگاه پردازش و بررسیور و کنترل نور، دستگاه بررسی عملکرد و کنترل کریستال ها، دستگاه بررسی و بررسی عملکرد منشور ها می شوند.

رئیس موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: علاوه بر این، دستگاه های تبدیل امواج قلبی و مغزی و انرژی های خروجی از بدن به امواج الکترونیکی و الکترومغناطیسی، دستگاه تبدیل انرژی های خروجی از بدن به امواج صوتی و فوتون و دستگاه فراوری امواج مورب و ایستاده در زوایای مختلف با استفاده از امواج مافوق صوت در مرحله ثبت نهایی قرار گرفته است.

برازنده ابراز کرد: همچنین دستگاه نشانگر خواص مغناطیس و الکترومغناطیس اشیای مختلف در موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شده و در حال اجرا پروسه بررسی ثبت اختراع این دستگاه هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 19

به "دستگاه نشانگر خواص مغناطیس و الکترومغناطیس اشیا در موزه دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه نشانگر خواص مغناطیس و الکترومغناطیس اشیا در موزه دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید