دسترسی مردم به کتاب با نمایشگاه مجازی ساده تر می گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران ، مجتبی سجاد، مدیرعامل انتشارات جنگل و جاودانه در گفت وگو با ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ضمن اشاره به تجربه اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، مطرح کرد: استقبال از این نمایشگاه همه ما را غافلگیر کرد و باعث شد به صورت جدی تر و با تمام توان در خدمت مردم باشیم و به آن ها خدمات ارائه کنیم.

دسترسی مردم به کتاب با نمایشگاه مجازی ساده تر می گردد

وی ادامه داد: توقع می رود در دومین دوره این نمایشگاه زیرساخت های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران برای ارائه خدمات بهتر و به موقع به خریداران مهیا گردد تا تجربه و حس خوبی از خرید در نمایشگاه مجازی کتاب به مخاطبان دست دهد؛ در این صورت در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز کتاب می خرند.

سجاد با تاکید بر اینکه موفقیت برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران منوط به هماهنگی بین ناشر، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و خانه کتاب و ادبیات ایران است، اظهار کرد: در دوره دوم این نمایشگاه توقع ها بالا رفته و همه منتظر برگزاری بی عیب و نقص نمایشگاه هستند.

مجتبی سجاد در خاتمه گفت: در نمایشگاه مجازی کتاب تهران کتاب ها مجدد معرفی و خرید می شوند و این امر به جریان کتاب خوانی، خرید و فروش کتاب یاری می نماید؛ به گونه ای که از شهرهایی خرید انجام می شد که ما نام آن ها را تا به امروز نشنیده بودیم و این اتفاق نشان می دهد دسترسی مردم به کتاب ساده تر شده است و از هر نقطه ای از کشور می توانند کتاب سفارش دهند و رایگان دریافت نمایند.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ماه شروع می گردد و تا دهم بهمن ماه 1400 ادامه دارد. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir مراجعه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1404

به "دسترسی مردم به کتاب با نمایشگاه مجازی ساده تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسترسی مردم به کتاب با نمایشگاه مجازی ساده تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید