جدیدترین تصویر شهاب حسینی ، جزییات پروانه ساخت مست عشق

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، مست عشق فیلم سینمایی به کارگردانی حسن فتحی است که در حال حاضر در ترکیه در مرحلهٔ فیلمبرداری است. پارسا پیروزفر، بوراک توزکوپاران ابراهیم چکلیکول از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

جدیدترین تصویر شهاب حسینی ، جزییات پروانه ساخت مست عشق

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، جدیدترین تصویر از شهاب حسینی بازیگر نقش شمس تبریزی در فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی مننشر شد. این در حالیست که معاون نظارت سازمان سینمایی درباره اینکه آیا فیلم سینمایی مست عشق، جدیدترین اثر حسن فتحی برای اخذ پروانه نمایش در ایران اقدامی کرده است، گفت: تا این لحظه هنوز برای نمایش در خواستی نداشته است و البته این فیلم هنوز پروانه ساخت دریافت نکرده است.

محمد مهدی طباطبایی نژاد تاکید کرد: گرچه اخیرا درخواست پروانه ساخت کردند که بر اساس قانون امکان صدور این پروانه برای آنها وجود نداشت. ما به دوستان اعلام کردیم که امکان صدور پروانه ساخت را نداریم و مثل فیلم های دیگر که چنین شرایطی را دارند، در صورت تمایل باید در نوبت بررسی پروانه نمایش قرار بگیرند. وی در ادامه افزود: ما منتظر می مانیم تا کار تولید این فیلم تمام شود و شورای پروانه نمایش آن را ببیند و اگر شرایط نمایش داشته باشد این شورا در مورد آن تصمیم خواهد گرفت. شرایط فیلم مست عشق کمی متفاوت با سایر آثار است به همین دلیل ما هم ترجیح می دهیم که موقع نیاز به پروانه نمایش در مورد آن قضاوت کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 27

به "جدیدترین تصویر شهاب حسینی ، جزییات پروانه ساخت مست عشق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین تصویر شهاب حسینی ، جزییات پروانه ساخت مست عشق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید