ثبت نام نهمین همایش ملی نخبگان فردا شروع شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، پرویز کرمی از شروع ثبت نام متقاضیان حضور در نهمین همایش ملی نخبگان فردا اطلاع داد و گفت: با توجه به سیاست های جدید، تنها افرادی می توانند در این همایش ثبت نام و شرکت نمایند که طبق آیین نامه های جدید بنیاد مستعدبرتر محسوب می شوند.

ثبت نام نهمین همایش ملی نخبگان فردا شروع شد

وی اضافه نمود: بنیاد ملی نخبگان در کوشش است برای هر یک از اجتماعات نخبگانی مانند اجتماع نخبگان، مخترعان، هنرمندان و غیره برنامه های متناسب با نیازها و فعالیت های آن اجتماع را طراحی و اجرا کند.

مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان اعلام کرد: به عنوان نمونه جشنواره اختراعات منطقه ای رویش مختص فضای فعالیت مخترعان برنامه ریزی و اجرا می گردد که در طول سال و در استان های مختلف در حال برگزاری است.

کرمی گفت: در نهمین همایش سالانه نخبگان فردا نیز جامعه هدف بنیاد نفرات برتر آزمون های سراسری، برگزیدگان المپیادهای علمی و مستعدان برتر دانشگاهی هستند؛ به همین دلیل برنامه ها مطابق با اهداف مشخص شده در این حوزه طراحی شده است.

وی با بیان اینکه به وسیله ارسال پیامک و ایمیل از 3200 مستعدبرتر برای حضور در این همایش دعوت شده است، اضافه نمود: این افراد می توانند پس از دریافت ایمیل و یا پیامک با مراجعه به سامانه همایش مندرج در سایت بنیاد ملی نخبگان به آدرس ثبت نام خود را نهایی نمایند.

مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان اضافه نمود: در سایت الکترونیکی Hamayesh.bmn.ir برای مدعوین شهرستانی نیز بخش اسکان در سامانه تعبیه شده است.

کرمی اعلام نمود: سامانه به گونه ای طراحی شده است که افراد در صورت عدم دریافت پیامک و یا ایمیل، نمی توانند ثبت نام نمایند.

وی با بیان اینکه همچون دوره های گذشته تعدادی از وزراء، نمایندگان مجلس، مسئولان اجرایی، روسای دانشگاه ها و مراکز علمی نیز در مراسم افتتاحیه و اختتامیه حضور خواهند داشت، گفت: طبق برنامه ریزی های اجرا شده، مانند سال قبل ملاقات و بهره مندی از فرمایشات و ارشادات رهبر فرزانه انقلاب و ریاست محترم جمهوری از برنامه های اصلی این همایش است.

مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه پنل هایی برای معرفی و تشویق افراد به کار گروهی در محل برگزاری این همایش وجود خواهد داشت، اعلام نمود: بند 5-1-3 سند راهبردی کشور در امور نخبگان بر ضرورت فعالیت گروهی تأکید دارد و برای کارگروهی بیش از فعالیت فردی ارزش قائل است، به همین دلیل علاوه بر حضور انجمن های علمی برتر، شرکت های دانش بنیان متشکل از حلقه های دانشجویی نیز در این همایش غرفه خواهند داشت.

کرمی اعلام نمود: در طول این دو روز مستعدان برتر می توانند با حضور در این غرفه ها با چالش ها، دغدغه ها و مسائل حقوقی کارگروهی آشنا و کسب و کارهای نوین و شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها آشنا شوند.

وی گفت: با همکاری جهاد دانشگاهی و استفاده از ظرفیت گردشگری آن نهاد، در روز سوم همایش بازدیدهایی از مراکز علمی، تحقیقاتی و فرهنگی مانند برج میلاد، باغ گیاه شناسی، باغ پرندگان، مپنا، رویان و کارگاه های ساخت مترو برای مستعدان برتر در نظر گرفته شده است.

مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان مطرح کرد: لیست این بازدیدها نیز برای نام نویسی متقاضیان از 15 شهریور در سامانه همایش قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 185

به "ثبت نام نهمین همایش ملی نخبگان فردا شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام نهمین همایش ملی نخبگان فردا شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید