تداوم بارش باران و برف در تهران، وزش باد شدید

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران تداوم بارش باران و برف در تهران و وزش باد شدید تا خیلی شدید پیش بینی می گردد.

تداوم بارش باران و برف در تهران، وزش باد شدید

به گزارش خبرنگاران بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی با نفوذ و فعالیت سامانه سرد بارشی، شرایط جوی استان تهران طی دو روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و برف، در نواحی شمالی بارش برف با مه رقیق و در ارتفاعات بارش برف، کولاک و مه غلیظ با احتمال سقوط بهمن پیش بینی می گردد.

از امشب تا پیش از ظهر فردا (27 و 28 دی ماه) با تقویت فعالیت سامانه، در برخی ساعات بارش میانه و گاهی شدید باران و برف به ویژه در نیمه شمالی استان، وزش باد شدید تا خیلی شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان گاهی با وقوع رعد و برق با احتمال بارش تگرگ در نقاط مستعد مورد انتظار است.

از بعد از ظهر سه شنبه (28 دی ماه) با وزش باد، به تدریج کاهش ابر پیش بینی می گردد بعلاوه از فردا تا آدینه (28 دی ماه تا اول بهمن ماه) کاهش محسوس دما بین 5 تا 9 درجه سلسیوس در سطح استان، یخبندان شبانه سطح زمین در نواحی مرکزی و جنوبی و یخبندان دایمی سطح زمین در نواحی شمالی مورد انتظار است.

از چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه (29 تا 30 دی ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و از عصر پنجشنبه تا عصر آدینه (30 دی ماه تا اول بهمن ماه) نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و برف و وزش باد در سطح استان پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه (امین آباد) با بیشینه دمای 10- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (28 دی ماه) ابریو بارش برف با احتمال رعد و برق و به تدریج وزش باد شدید و از بعد از ظهر قسمتی ابری با حداقل دمای 1- و حداکثر دمای 5 درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (29 دی ماه) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای 8 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1446

به "تداوم بارش باران و برف در تهران، وزش باد شدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم بارش باران و برف در تهران، وزش باد شدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید