انقلابی در دورکاری با فریلنسر دات کام

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، در فریلنسر دات کام شما می توانید به دو شکل مختلف ثبت نام کنید. شما می توانید یا به عنوان فریلنسر یا به عنوان کارفرما در این وب سایت ثبت نام نموده و فعالیت خود را شروع کنید. اگر به عنوان یک کارفرما ثبت نام کنید، باید شغل مورد نظرتان را در سامانه این وب سایت درج نموده و منتظر بمانید تا فریلنسرهای مختلف روی این درخواست، آمادگی خود را اعلام نمایند.

انقلابی در دورکاری با فریلنسر دات کام

این روزها نه تنها در ایران، بلکه در تمامی مناطق مختلف جهان، دورکاری به سرعت در حال افزایش است. بسیاری از کارمندان و حتی کارفرما ها ترجیح می دهند تا به صورت دورکاری با هم همکاری داشته باشند. در ابتدا زمانی که سیستم دورکاری مطرح شد، شاید کمتر کسی شغل یک فریلنسر را به عنوان یک شغل واقعی در نظر می گرفت اما این روزها بسیار از افراد به صورت دورکاری مشغول به کار هستند و حتی درآمدی بیشتر از افرادی که به صورت حضوری فعالیت می نمایند را نیز به دست می آورند.

از طرف دیگر بسیاری از کارفرما ها نیز به دلایل مختلف ترجیح می دهند تا به صورت دورکاری با نیروی کاری خود همکاری داشته باشند. به این طریق، دیگر لازم نیست تا هزینه های مختلفی که به خاطر حضور فیزیکی نیروی کار باید پرداخت کند را پرداخت نماید.

از طرف دیگر، در بیشتر مواقع همکاری با نیروهای دورکار، به صورت پروژه ای انجام می گردد. به همین خاطر، کارفرما تنها هزینه کاری را پرداخت می نماید که توسط فریلنسر صورت گرفته و دیگر لازم نیست تا تنها هزینه زمانی که کارمند در دفتر کار وی سپری می نماید را پرداخت کند.

فریلنسر نیز می تواند به صورت همزمان با چند مجموعه مختلف به شکل پروژه ای همکاری کند و از این رو، فعالیت به صورت دورکاری هم به نفع کارمند و هم به نفع کارفرما خواهد بود. این فرایند چند سالی است که در کشورهای خارجی ثبات بیشتری پیدا نموده است.

به همین خاطر برای تسهیل در انجام پروژه های دورکاری، چندین و چند درگاه مختلف، همانند فریلنسر دات کام به وجود آمده است. وظیفه اصلی این وب سایت ها، برقراری ارتباط بین فریلنسر و کارفرما خواهد بود. در اینجا قصد داریم تا شما را به صورت کامل با نحوه کار این وب سایت ها آشنا کنیم.

فریلنسر دات کام؛ کانال ارتباطی بین کارفرما و فریلنسر

تفاوت اصلی فعالیت به صورت دورکاری و همکاری به صورت حضوری را می توان در یافتن پروژه های کاری مختلف دانست. یک نیروی کار حضوری، از صبح تا بعد از ظهر تنها در دفتر شرکت مشغول کار است و تا زمانی که از انجام این کار انصراف ندهد، لازم نیست که به دنبال یافتن شغلی جدید باشد.

اما یک نیروی فریلنسر، امکان دارد ماهی یک بار به دنبال یک پروژه کاری جدید بگردد تا بتواند درآمد مناسبی را به دست آورد. از طرف دیگر، کارفرما نیز باید برای انجام پروژه های مختلف، به دنبال نیروهای کاری دورکاری مختلف باشد.

به همین خاطر، وب سایت هایی همانند فریلنسر دات کام به وجود آمدند تا نحوه این ارتباط را تسریع ببخشند. با استفاده از این وب سایت، کارفرما و فریلنسر سریع تر با یکدیگر ارتباط برقرار می نمایند و به همین خاطر، استفاده از آن برای هر دو طرف توصیه می گردد.

فریلنسر دات کام چطور کار می نماید؟

در فریلنسر دات کام شما می توانید به دو شکل مختلف ثبت نام کنید. شما می توانید یا به عنوان فریلنسر یا به عنوان کارفرما در این وب سایت ثبت نام نموده و فعالیت خود را شروع کنید. اگر به عنوان یک کارفرما ثبت نام کنید، باید شغل مورد نظرتان را در سامانه این وب سایت درج نموده و منتظر بمانید تا فریلنسرهای مختلف روی این درخواست، آمادگی خود را اعلام نمایند.

سپس شما می توانید پروفایل این افراد را آنالیز نموده و رزومه آنها را مشاهده کنید. سپس با در نظر دریافت قیمت پیشنهادی هر فریلنسر به علاوه شرایط رزومه، مهارت و سوابق او، می توانید یکی از این فریلنسرها را برای ادامه همکاری انتخاب کنید.

تمامی این مراحل، حتی پرداخت وجه و دریافت پروژه را می توانید به وسیله سامانه وب سایت فریلنسر دات کام پرداخت کنید. به همین خاطر، دیگر از بابت دریافت پروژه، حسن انجام کار و سایر موارد آسوده خاطر خواهید بود و لازم نیست که دیگر تمرکز خود را روی چنین موضوعاتی متمرکز کنید.

از طرف دیگر اگر قصد دارید به عنوان یک فریلنسر در این وب سایت ثبت نام کنید، کافی است روی ثبت نام در قسمت فریلنسرها، فعالیت خود را شروع کنید. شما باید بر اساس مهارت و شغل خود، به دنبال پروژه های مختلف در سامانه این وب سایت بگردید، سپس شغلی را که احساس می کنید از نظر درآمد، مهارت مورد احتیاج و سایر موارد با شرایط شما همخوانی دارد، برای همکاری اعلام آمادگی خواهید کرد.

پس از ثبت اعلام آمادگی، سوابق و شرایط شما توسط کارفرما آنالیز خواهد شد و بعد اینکه کارفرما با درخواست شما موافقت کند، کار به وسیله همین سامانه شروع خواهد شد. حتی پرداخت حقوق به وسیله همین سامانه انجام می گردد و دیگر لازم نیست که برای دریافت حق الزحمه خود، مستقیم خودتان را با شرکت درگیر کنید.

به این طریق فریلنسر دات کام طرف حساب شما خواهد بود و دیگر احتیاجی نیست نگران عدم پرداخت حق الزحمه خود باشید. با استفاده از این وب سایت، کارفرما و فریلنسر حتی در کشورهای مختلف نیز می توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند.

حتی بسیاری از ایرانیان نیز در این وب سایت مشغول به کار هستند و درآمد خود را به شکل دلار دریافت می نمایند. وجود چنین سامانه ای به هر دو طرف یاری می نماید تا به جای نگرانی بر سر حسن انجام کار و یا پرداختی حقوق، روی فرایند پیشرفت کار متمرکز باشند.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 167

به "انقلابی در دورکاری با فریلنسر دات کام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انقلابی در دورکاری با فریلنسر دات کام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید