افزایش سود سه ماهه نخست گوشی های هوشمند سامسونگ در دوران همه گیری COVID-19

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، شرکت سامسونگ در گزارش فصلنامه خود برای دوره ژانویه - مارس 2020 نتایجی قابل توجه ارسال کرده است که به نظر بسیار مثبت می رسند. این شرکت نه تنها انتظارات تحلیلگران را برآورده کرده است بلکه پیروز شده از پس مواجهه با همه گیری کرونا بر بیاید.

افزایش سود سه ماهه نخست گوشی های هوشمند سامسونگ در دوران همه گیری COVID-19

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به دلیل تغییرات فصلی، سامسونگ تا حدودی کاهش جزئی درآمد را نشان داده است، اما سود این شرکت در مقایسه با سه ماهه نخست سال 2019 افزایش یافته است.

به طور کلی تجارت تلفن همراه نسبت به 12 ماه پیش درآمد کمتری داشته، اما سود عملیاتی افزایش یافت. با وجود کاهش در واحد های حمل و نق، راه اندازی تولید گلکسی S20 و گسترش نمونه کار های 5G به این شرکت کره ای اجازه داد تا سودآوری خود را نجات دهد.

البته سامسونگ حدس زده که این سودآوری در سه ماهه دوم سال تکرار نشود، چرا که قدرت خرید مردم کاهش یافته است و احتمال دارد نتوانند مانند ماه های گذشته به خرید گوشی های هوشمند بپردازند.

سامسونگ برای بقیه سال 2020 پیش بینی جسورانه ای انجام نمی دهد، اما یک موضوع قطعی است. همه تولید کنندگان با هدف تشدید بیشترین رقابت در بازار تلفن های هوشمند، هدف خود را به حداقل می رسانند. این شرکت فاش کرد مدل های جدید قابلیت تا شدن دارند و انتظار می رود مدل های جدید 5G باشند.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 400

به "افزایش سود سه ماهه نخست گوشی های هوشمند سامسونگ در دوران همه گیری COVID-19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سود سه ماهه نخست گوشی های هوشمند سامسونگ در دوران همه گیری COVID-19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید