لزوم ساماندهی متکدیان پیش از شروع سفرهای نوروزی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، محمود وفایی ظهر یکشنبه در اولین جلسه ستاد سفرهای نوروزی استان کرمان، اظهار کرد: باید از تجربیات سال های گذشته برای میزبانی هر چه بهتر از مسافران نوروزی استفاده کنیم.

لزوم ساماندهی متکدیان پیش از شروع سفرهای نوروزی

اگر علاقمند به سفر با بهترین سفر کانادا ارزان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وی با تاکید بر لزوم برطرف مسائل و چالش های موجود در سال های گذشته، توضیح داد: مهمان نوازی اصلی ترین شهرت اخلاقی مردم دیار کریمان است و باید سعی کنیم در ایام نوروز این صفت شاخص را به نمایش بگذاریم.

وفایی به وجود روحیه همدلی و همزبانی در استان کرمان اشاره نمود و ادامه داد: باید سعی کنیم با برنامه ریزی دقیق خاطره ای خوش در اذهان مسافران نوروزی حک گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: صندلی استان کرمان بالاتر از شرایط کنونی است.

وی به جاذبه های متنوع تاریخی، فرهنگی، میراث ملموس و غیرملموس استان کرمان اشاره نمود و اضافه کرد: باید با معرفی ظرفیت های این دیار گردشگران بیشتری را جذب استان کنیم.

وفایی با اشاره به اینکه حتی مردم کرمان نیز به خوبی با ظرفیت های این دیار آشنایی ندارند، گفت: باید با استفاده از فرصت سفرهای نوروزی با معرفی ظرفیت های این دیار کرمان را به صندلی اصلی خود برسانیم.

وی ادامه داد: برای اینکه کرمان در راستا توسعه متوازن و پایدار حرکت کند باید توجه ای ویژه به گردشگری استان داشته باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان بر لزوم معرفی ظرفیت های گردشگری توسط رسانه ها تاکید نمود و گفت: امیدواریم سال جاری با استفاده از ظرفیت های بسیار خوب این دیار و توان مدیریتی بالای استان بتوانیم در این حوزه طرحی نو در اندازیم.

وی توضیح داد: هر چند ادامه اقدامات گذشته خوب است اما در زمینه گردشگری حرکت در یک چارچوب تعیین اشتباه است و باید در این خصوص نوآوری و خلاقیت داشته باشیم.

وفایی ادامه داد: در صدد هستیم با همکاری شهرداری علاوه بر میزبانی مناسب از مهمانان نوروزی برنامه هایی ویژه برای مردم دیار کریمان داشته باشیم.

وی خواهان ساماندهی متکدیان و معتادیان شد و اضافه کرد: حضور متکدیان در چهره شهر را مخدوش می نماید.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر شهر کرمان به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است، گفت: باید در ایام نوروز پروژه های شهری به خوبی مدیریت گردد و جلوه ای زیبا از خدمت و کار را به مهمانان نوروزی عرضه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 104

به "لزوم ساماندهی متکدیان پیش از شروع سفرهای نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم ساماندهی متکدیان پیش از شروع سفرهای نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید