روزهای هال اشتات؛ داستانی از عمق جنگ

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران؛ قربان کشکولی نژاد کوهی در کتاب روزهای هال اشتات که از سوی نشر سیب سرخ منتشر شده است، داستان را از منطقه هال اشتات در اتریش که سرزمینی باستانی با تمدنی هفت هزارساله است روایت می کند.

روزهای هال اشتات؛ داستانی از عمق جنگ

هال اشتات چشم انداز ها طبیعی باشکوهی دارد که به همین علت به بهشت روی زمین معروف است؛ منطقه ای که در جنگ جهانی دوم داستان های بسیاری را در خود جای داده است.

در برشی از کتاب می خوانیم:

یوزف واقعا احساس کرد همه کائنات دست به دست هم داده اند تا حقیقت را بر او فاش کنند.

انگار کارگزاران عالم غیب پس کله او زده و او را به طرف هال اشتات هل داده بودند تا با مجموعه ای از سخنان و نشانه ها، با یوهان، با مارلن، برتا، مارتین و پدر روحانی و زیبایی های بی نظیر و حالا با ربودن، او را هدایت کنند. یوزف ره صدساله را یک شبه می پیمود. حالا از افسری اساس فقط لباسش را همراه داشت. او دیگر رغبتی به بازگشت به ارتش نداشت. دوست داشت پای دیگرش را هم مجروح می کردند تا هرگز به ارتش بازنگردد. دوست داشت این جوانان هر کاری که دلشان می خواست با او بکنند تا کفاره گناهان گذشته اش باشد.

او از آدم ربایی استقبال می کرد، دوست داشت به این جوانان مدال افتخار بدهد. می خواست با حرص و ولع بفهمد و بشنود. چشم و گوش های خود بلکه همه حواسش را به اراده و اختیار این جوانان سپرده بود. همان اراده ای که یوهان درهم کوبیدش و مارلن به آتش کشید و برتا ویرانش کرد. جوان مو زرد دستور داد دست های یوزف را باز کنند و پاهایش را ببندند، همان کردند.

کتاب روزهای هال اشتات نوشته قربان کشکولی نژاد کوهی، در 368 صفحه، به قیمت 125 هزار تومان، در قطع رقعی، جلد شومیز و از سوی نشر سیب سرخ روانه بازار کتاب شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1451

به "روزهای هال اشتات؛ داستانی از عمق جنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای هال اشتات؛ داستانی از عمق جنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید