آنالیز کتاب بلک بری هملت و پیغام اختصاصی نویسنده آن برای ایرانیان

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، در برنامه امروز کافه هنر رادیو ایران کتاب بلک بری هملت نوشته ویلیام پاورز آنالیز خواهد شد.

آنالیز کتاب بلک بری هملت و پیغام اختصاصی نویسنده آن برای ایرانیان

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی برنامه کافه هنر موضوع قسمت بعدی برنامه کافه هنر که یکشنبه 16 شهریور پخش خواهد شد، آنالیز کتابی است که سعی دارد بشر را از اسارت تکنولوژی و ابزارهای آن نجات دهد. این کتاب که بلک بری هملت نام دارد به وسیله ویلیام پاورز نوشته شده و علیرضا طاق دره آن را به فارسی ترجمه نموده است.

علیرضا طاق دره مترجم کتاب مذکور مهمان این قسمت از کافه هنر خواهد بود تا به توضیحاتی درباره این کتاب بپردازد.

جالب اینجاست که ویلیام پاورز نویسنده اهل کشور آمریکا پیغامی اختصاصی برای برنامه کافه هنر رادیو ایران فرستاده و از ترجمه کتابش در ایران ابراز خرسندی نموده است. این پیغام در این قسمت از کافه هنر پخش خواهد شد.

ترجمه کتاب بلک بری هملت از سوی انتشارات فرهنگ نشر نو چاپ شده است و موضوع آن به نوعی یکی از مهم ترین موضوعات خانوادگی و اجتماعی دنیاست. این کتاب میخواهد تا انسانی را که محصور تکنولوژی شده و به نوعی به تلفن همراه اعتیاد پیدا نموده را به روزگار گذشته و زندگی قبلی اش برگرداند و در عین حال آن انسان بتواند از فواید تکنولوژی هم بهره مند گردد.

برنامه کافه هنر هر هفته روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 تا 16:40 به وسیله رادیو ایران پخش می گردد. تهیه کنندگی این برنامه به عهده زهره سربازی بوده و اجرای آن را شهاب شهرزاد عهده دار است.

4104/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1192

به "آنالیز کتاب بلک بری هملت و پیغام اختصاصی نویسنده آن برای ایرانیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز کتاب بلک بری هملت و پیغام اختصاصی نویسنده آن برای ایرانیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید