امیر نصیرزاده: نیازمندی های صنعت دفاعی را با بهترین کیفیت فراوری می کنیم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نهاجا با همکاری سازمان ها و موسسات علمی همسو، بیشتر نیازمندی های صنعت دفاع هوایی را با بهترین کیفیت فراوری می نمایند.

امیر نصیرزاده: نیازمندی های صنعت دفاعی را با بهترین کیفیت فراوری می کنیم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و هیئت همراه از فرایند اجرایی پروژه های مشترک و توانمندی های جهاد خودکفایی صنایع الکترونیک شیراز در حوزه های هوایی بازدید کردند.

در این بازدید، امیر نصیرزاده ابتدا ضمن بازدید از سامانه های رادار هواپایه، الکترونیک هوایی، موقعیت هواپیما، ناوبری، جنگ الکترونیک و تجهیزات فرودگاهی با مدیران طراح صنعت دفاع هوایی از نزدیک و بحث و گفتگو کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از صنایع الکترونیک شیراز و همکاری های صمیمانه با سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی هوایی، گفت: کوشش شبانه روزی همه عزیزان ما در عرصه های مختلف دفاعی نشان از اقتدار کامل دفاعی در مقابل تحریم های ظالمانه دشمنان است و به لطف خدا سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی هوایی با همکاری سازمان ها و موسسات علمی همسو، بیشتر نیازمندی های صنعت دفاع هوایی را با بهترین کیفیت و مطابق استاندارد های جهانی فراوری می نمایند و در این عرصه کاملاً خودکفا هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 677

به "امیر نصیرزاده: نیازمندی های صنعت دفاعی را با بهترین کیفیت فراوری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر نصیرزاده: نیازمندی های صنعت دفاعی را با بهترین کیفیت فراوری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید