اخاذی مرد پلید از 17 زن با وعده اقامت در خارج از کشور

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران (پانا) - می دانم از کجا و چگونه شماره تلفن مرا پیدا کرده بود. چند روزی در واتس آپ پیام های مختلف برایم می فرستاد و می گفت قصد مزاحمت ندارد و نیتش خیر است. او خودش را به عنوان فردی متمول در یکی از کشور های خارجی در حاشیه خلیج فارس معرفی می کرد و می گفت امیر عرب است.

اخاذی مرد پلید از 17 زن با وعده اقامت در خارج از کشور

به گزارش آفتاب یزد، مرد خارجی از نیتش گفت که قصد دارد با زنی ایرانی ازدواج کند و برای همین به سراغ من آمده است. او می گفت اگر حاضر به این ازدواج شوم 120 میلیون تومان به من هدیه می دهد و مرا با خود به کشورش می برد. پیشنهادش به شدت فریبنده و وسوسه کننده بود. به گونه ای این حرف ها را بیان می کرد که انگار سالیان سال است مرا می شناسد. خودش را عاشقی دو آتیشه نمایش می داد. در برزخ افکار و حرف های او گیر افتاده بودم. پرداخت هدیه صدوبیست میلیون تومانی و اقامت در یک کشور خارجی کورم کرده و قدرت فکر کردن را از من گرفته بود. به ناچار تن به درخواست مرد خارجی دادم و موافقتم را از این ازدواج بیان کردم. او گفت برای اینکه رضایت خانواده اش را در مورد این ازدواج بگیرد چند نمونه از عکس های خصوصی من را نیاز دارد. من هم که به حرف های او اعتماد کرده بودم چند نمونه از عکس هایم را برایش ارسال کردم.چند روز از این ماجرا گذشته بود که پیامی تهدیدآمیز و توهین آمیز از سوی مرد رویاهایم دریافت کردم. برخورد و لحنش با مردِ چند روز پیش خیلی تفاوت داشت. با لفظی رکیک توام با فحاشی برایم در واتس آپ نوشته بود یا به خواسته هایش تن می دهم یا با عکس هایی که برایش ارسال کرده ام بی آبرویم خواهد کرد. می گفت هرچیزی رقم خودش را دارد. زنده ماندن یک رقم دارد و حفظ آبرو یک رقم. او 6 میلیون تومان در قبال پاک کردن همه تصاویر خصوصی ام طلب کرد و گفت اگر تا ظرف چند روز آینده این مبلغ را برایش واریز نکنم همه اطلاعاتم را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.نمی دانستم باید چه عملی انجام دهم.

به چند نفر از دوستانم رو انداختم تا شاید بتوانم 6 میلیون تومان برای این شیطان اخاذ جور کنم و جلوی ریخته شدن آبرویم را بگیرم، اما آن ها هم وضعشان خراب تر از من بود و آه نداشتند تا با ناله سودا کنند. موضوع را با یکی از دوستانم درمیان گذاشتم. او گفت: چه تضمینی وجود دارد که پس از پرداخت 6 میلیون تومان مرد اخاذ عکس هایت را پاک کند؟ اگر 6 میلیون تومان برایش واریز کنی قطعا بهانه های دیگری برای تلکه کردن تو سر هم خواهد کرد. حرف های دوستم خیلی زود محقق شد و این فرد علاوه بر دریافت پول درخواست ارتباط نامآغاز هم داشت. به پیشنهاد دوستم به دادسرای ناحیه هفت مشهد مراجعه و پس از طرح شکایت صبح روز شنبه به پلیس فتا رفتم. همه آنچه میان من و این مرد شیطان صفت رد و بدل شده بود را در اختیار کارشناس پلیس فتای مرکز استان خراسان رضوی قرار دادم و تحقیقات برای شناسایی این فرد آغاز شد.

گشوده شدن 2 پرونده با درون مایه ای مشابه فرضیه نقش داشتن یک متهم در هر دو ماجرا را قوت بخشید و کارشناسان پلیس فتای خراسان رضوی با رصد اطلاعاتی در فضای مجازی پیروز به ردزنی متهم در یکی از مناطق غربی مشهد شدند.مجریان قانون پس از شناسایی متهم این پرونده در هماهنگی با مقام قضائی به سراغ این مرد شیطان صفت رفتند و او را در مخفیگاهش در منطقه قاسم آباد دستگیر کردند. رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در تشریح دیگر ابعاد این پرونده اخاذی اینترنتی گفت: متهم اصلی این پرونده معروف به امیر عرب یکی از مجرمان سابقه دار است که در ابتدا حاضر به همکاری با پلیس نبود و ادعا می کرد بعد از رهایی از حبس دیگر مرتکب هیچ گونه جرمی نشده است. در حالی انکار های این مرد سی وشش ساله ادامه داشت که ماموران پلیس فتا با توقیف یک دستگاه کامپیوتر از داخل مخفیگاه او مقدار 16 گیگ عکس و فیلم خصوصی متعلق به ده ها زن و دختر جوان را استخراج کردند. سرهنگ جواد جهانشیری ادامه داد: با کشف عکس های خصوصی دو شاکی این پرونده راز اعمال شیطانی متهم برملا شد و این فرد به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و به جرمش اعتراف کرد. این مقام ارشد پلیس فتای استان با بیان اینکه احتمال افزایش شاکیان این پرونده وجود دارد، بیان کرد: براساس تحقیقات صورت گرفته تا به امروز 17 زن و دختر مشهدی نوزده تا چهل ساله که طعمه متهم این پرونده قرار گرفته اند شناسایی شده اند که تحقیقات ما در این باره ادامه دارد. علاوه بر این همه حساب های بانکی متهم مسدود و تراکنش های مالی او بررسی شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 659

به "اخاذی مرد پلید از 17 زن با وعده اقامت در خارج از کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخاذی مرد پلید از 17 زن با وعده اقامت در خارج از کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید