احداث 4300 واحد مسکن ملی در قالب پروژه های بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرنگاران/آذربایجان غربی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از احداث 4300 واحد مسکن ملی در قالب پروژه های بازآفرینی شهری در استان خبرداد.

احداث 4300 واحد مسکن ملی در قالب پروژه های بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

سید محسن حمزه لودر گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه اجرای طرح ملی مسکن برای تحقق جهش فراوری در بخش مسکن و عرضه 21 هزار واحد مسکونی در استان هدف گذاری شده است، گفت: توزیع شهری برنامه این طرح براساس نتایج طرح جامع مسکن در استان احداث 4300 واحد در قالب پروژه های بازآفرینی شهری، 12هزار و 500 واحد در شهرهای بالای 100 هزار نفر و 4200 واحد در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت خواهد بود.

حمزه لو با اشاره به اینکه مکان یابی و آنالیز شیوه های تأمین اراضی مناسب برای فراوری 21 هزار واحد در قالب طرح ملی مسکن، مهم ترین موضوع است، تاکید نمود: انتظار می رود با مشارکت دستگاه های اجرایی فرایند خانه دار شدن بخش قابل توجهی از متقاضیان سرعت بگیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان توضیح داد: حضور انبوه سازان و سازندگان حرفه ای و فعالان بخش خصوصی در اجرای این طرح با توجه به نامگذاری سال جاری ضروری بوده و در این راستا ظرفیت بخش خصوصی در امر فراوری مسکن مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اراضی تخصیصی برای اجرای این طرح در شهرهای مختلف استان باتوجه به احتیاج هر شهر و با لحاظ کیفیت اراضی انتخاب می گردد، یادآور شد: از تجربه اجرای طرح های کلان فراوری و عرضه مسکن به ویژه طرح مسکن مهر استفاده می گردد تا زمینه گشایش اصلی ترین دغدغه زندگی یعنی بهره مندی از مسکن فراهم گردد.

حمزه لو ادامه داد: در این طرح برنامه ریزی برای تأمین مسکن مناسب برای اقشار مختلف جامعه و تضمین کیفیت سکونت در واگذاریها با نگاه ویژه دنبال می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 293

به "احداث 4300 واحد مسکن ملی در قالب پروژه های بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 4300 واحد مسکن ملی در قالب پروژه های بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید