آزاده در سرزمین رویان منتشر شد، قصه هایی بچگانه براساس زندگی پدر علم شبیه سازی ایران

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران (ایبنا)، آبگینه به مهمانی می رود جلد اول از مجموعه چهارجلدی آزاده در سرزمین رویان است که با هدف معرفی دستاوردهای علمی پژوهشگاه رویان اصفهان و برگرفته از مصاحبه های تاریخ شفاهی دکتر محمدحسین نصر، پدر علم شبیه سازی در ایران به همت واحد تاریخ شفاهی حسینیه هنر اصفهان تهیه شده است.

آزاده در سرزمین رویان منتشر شد، قصه هایی بچگانه براساس زندگی پدر علم شبیه سازی ایران

آبگینه نام اولین گوساله شبیه سازی شده در مؤسسه رویان اصفهان است.

آزاده کارآگاه می گردد نیز جلد دوم از این مجموعه است که در روزهای اخیر عرضه و روانه بازار نشر شده است.

هر جلد از این مجموعه چهارجلدی که برای رده سنی 9 تا 12 سال تهیه شده و تا به امروز دو عنوان از آن منتشر شده است، بخشی از دستاوردهای مؤسسه رویان اصفهان را در قالب قصه معرفی می نماید. در هر عنوان، قصه ای از زندگی آزاده، دختری روستایی به عنوان شخصیت اصلی گفته شده است. هر بار آزاده با مسئله ای روبرو می گردد؛ ولی با کوشش خود و یاری اطرافیان کارهای مهمی انجام می دهد.

برای تصاویر این کتاب، از طراحی کاراکتر (شخصیت) بهره گرفته شده و استفاده از موقعیت برای نمایش تصویری، وجه بصری آن را متمایز نموده است.

هر کدام از این عناوین در 32 صفحه و به بهای 40 هزار تومان از سوی انتشارات راه یار منتشر شده است و علاقه مندان می توانند این کتاب را علاوه بر کتابفروشی ها، از سایت یا صفحات مجازی ناشر به نشانی raheyarpub.ir تهیه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 19 خرداد 1402 بروزرسانی: 19 خرداد 1402 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1680

به "آزاده در سرزمین رویان منتشر شد، قصه هایی بچگانه براساس زندگی پدر علم شبیه سازی ایران" امتیاز دهید

1 کاربر به "آزاده در سرزمین رویان منتشر شد، قصه هایی بچگانه براساس زندگی پدر علم شبیه سازی ایران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزاده در سرزمین رویان منتشر شد، قصه هایی بچگانه براساس زندگی پدر علم شبیه سازی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید