AFC: کی روش بدنبال اولین قهرمانی بعد از 40 سال

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، AFC در گزارشی سرمربیان حاضر در جام ملت های آسیا را مورد آنالیز قرار داد و نوشت: کارلوس کی روش به قهرمانی در جام ملت های آسیا چشم دوخته است.

AFC: کی روش بدنبال اولین قهرمانی بعد از 40 سال

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی و به نقل از سایت AFC، جام ملت های آسیا تقریبا 40 روز دیگر در کشور امارات شروع می گردد و تیم ملی فوتبال ایران نیز باید در این دوره از رقابت ها با تیم های یمن، ویتنام و عراق پیکار کند.

سایت AFC در گزارشی به معرفی سرمربیان حاضر در این رقابت ها پرداخته است و درباره گروه ایران نوشت: تیم ملی فوتبال ایران میخواهد برای اولین بار از سال 1976 این بار با راهنمایی کارلوس کی روش 65 ساله که از سال 2011 عهده دار راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران است به مقام قهرمانی دست یابد. این مربی پرتغالی توانسته است تیم ملی ایران را به جام جهانی برساند.

همچنین سرچکو کاتانچ، سرمربی تیم ملی فوتبال عراق قرار است در این دوره از رقابت های راهنمایی عراقی ها را بر عهده داشته باشد. سرمربی 55 ساله اسلوونیایی در ماه سپتامبر به عنوان سرمربی جدید این کشور انتخاب شد. او در کشورش یعنی در اسلوونی از احترام زیادی برخوردار است، چون توانست در سال 2002 اسلوونی را برای اولین بار به جام جهانی برساند.

پارک سانگ هیو 59 ساله راهنمایی تیم ملی فوتبال ویتنام را برعهده دارد و توانسته است سطح این تیم را نسبت به گذشته افزایش دهد. این مربی با تجربه پیش تر راهنمایی تیم زیر 23 ساله های ویتنام را هم برعهده داشت.

هم چنین یان کوچیان 60 ساله نیز اخیرا راهنمایی تیم ملی فوتبال یمن را بر عهده گرفت. یمن یکی از سه کشوری است که برای اولین بار حضور در جام ملت های آسیا را تجربه می نماید و حالا این مربی با تجربه به دنبال سطح نتایجی در خور و شایسته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 55

به "AFC: کی روش بدنبال اولین قهرمانی بعد از 40 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC: کی روش بدنبال اولین قهرمانی بعد از 40 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید