45 درصد شهروندان آلمانی خواهان توقف مذاکرات تجارت آزاد با آمریکا هستند

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، بر اساس جدیدترین نظرسنجی موسسه فورسا بیشتر شهروندان آلمانی مزایای قرارداد تجارت آزاد اروپا با آمریکا را برای آمریکایی ها بیشتر دانسته و 45 درصد نیز خواستار توقف مذاکرات در این باره هستند.

45 درصد شهروندان آلمانی خواهان توقف مذاکرات تجارت آزاد با آمریکا هستند

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی بروشور صنعتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه بین الملل مجله دانلود و سرگرمی به نقل از روزنامه آلمانی دی ولت، مناقشات درباره قرارداد تجارت آزاد بین اروپا و آمریکا موسوم به تی تی آی پی، آلمانی ها را از هم جدا نموده است.

یک نظر سنجی موسسه فورسا که به سفارش هفته نامه اشترن انجام گرفته است این مسئله را نشان می دهد.

بر این اساس بیشتر 65 درصدی شهروندان آلمانی بر این عقیده اند که آمریکایی ها نسبت به اروپاییان سود بیشتری از این قرارداد تجارت آزاد می برند. 10 درصد نیز بر این عقیده اند که بخصوص اروپا از این مسئله سود می برد. تنها 32 درصد بر این عقیده اند که سود و زیان طرفین در این قرارداد تجارت آزاد به یک اندازه است.

49 درصد شهروندان آلمانی نیز بر این عقیده اند که در طولانی مدت مزایای بیشتری از این قرارداد تجارت آزاد عاید شرکت ها می گردد. 50 درصد نیز آثار منفی بیشتری را برای کارگران و 55 درصد برای مصرف کنندگان می بینند.

با این حال 46 درصد شهروندان آلمانی خواهان پیشبرد مذاکرات درباره قرارداد تجارت آزاد بین آمریکا و اروپا هستند. 45 درصد نیز خواهان توقف مذاکرات در این باره هستند.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 130

به "45 درصد شهروندان آلمانی خواهان توقف مذاکرات تجارت آزاد با آمریکا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "45 درصد شهروندان آلمانی خواهان توقف مذاکرات تجارت آزاد با آمریکا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید