27000 واحد مسکونی در مسکن مهر مهرگان احداث شده است

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرنگاران: عضو شورای شهر محمدیه گفت: شهرک مهرگان یکی از شهرهای عظیم مسکن مهر در سطح کشور است و حدود 27000 واحد مسکونی در آن ساخته شده و در حال تکمیل است.

27000 واحد مسکونی در مسکن مهر مهرگان احداث شده است

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

فریدالدین ایوبی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در قزوین اظهار کرد: با تکمیل این 27000 واحد مسکونی شهرک مهرگان چیزی فراتر از شهر محمدیه کنونی است و به همین دلیل شورای شهر و شهرداری محمدیه با جدیت تمام به دنبال حل مسائل شهرک مهرگان هستند.

وی اضافه نمود: این شهرک با توجه به موقعیتی که دارد نیازمند زیرساختهایی است که جوابگوی ساکنین آن باشد که خوشبختانه اقدامات وسیعی در این زمینه از جمله انتقال حاملهای انرژی، امور بهداشتی و درمانی، ورزشی، آموزشی، تفریحی و امنیتی صورت گرفته و بعضی از آنها به مرور زمان به بهره برداری می رسد.

ایوبی با اشاره به لزوم پرداختن به زیرساختهای عمرانی گفت : کوشش شورای شهر، شهردار و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بر این است که بودجه اجرای آسفالت معابر، پیاده رو سازی، ایجاد فضای سبز و همچنین سایر حوزه ها در بودجه کل کشور در سال آینده لحاظ گردد.

وی با اشاره به مشکل ایاب و ذهاب ساکنین این شهرک بیان نمود: با خرید 5 دستگاه اتوبوس و اختصاص تعدادی تاکسی خطی فعلا این مشکل نیز حل شده است، ولی این تعداد وسیله نقلیه جوابگوی رفت و آمد ساکنین در سال آینده نخواهد بود.

ایوبی بر لزوم تعامل و همکاری میان مسئولان برای حل مسائل مسکن مهر تاکید نمود.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 328

به "27000 واحد مسکونی در مسکن مهر مهرگان احداث شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27000 واحد مسکونی در مسکن مهر مهرگان احداث شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید