گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، نعیم آبادی: کوشش می کنیم مدال نقره مسابقات پاراآسیایی از آن ما گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، نعیم آبادی، سرمربی تیم ملی گلبال بانوان گفت: چین و ژاپن که در سطح دنیا حرف اول را می زنند، جدی ترین رقبای ما محسوب می شوند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، نعیم آبادی: کوشش می کنیم مدال نقره مسابقات پاراآسیایی از آن ما گردد

از سفر با تور سریلانکا بهار 99 به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، لیلا نعیم آبادی سرمربی تیم ملی گلبال بانوان گفت: بازیکنان از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی به سر می برند و از نظر آمادگی جسمانی و فنی نیز به 90 درصد آمادگی رسیده اند و امیدوارم در حین برگزاری مسابقات، به 100 درصد آمادگی برسند.

وی با اشاره به تغییر بعضی از اعضای تیم ملی گلبال بانوان نسبت به دوره گذشته مسابقات در اینچئون و جایگزین کردن نفرات جوان تر گفت: امیدوارم با وجود نفرات جدید بتوانیم نتیجه دوره گذشته و عنوان نایب قهرمانی را تکرار کنیم. همه کوشش ما بر این است که مدال نقره مسابقات از آن ایران گردد.

لیلا نعیم آبادی با اشاره به رقبای کشورمان در این مسابقات گفت: چین و ژاپن که در سطح دنیا حرف اول را می زنند، جدی ترین رقبای ما محسوب می شوند.

وی با اشاره به گروه بندی مسابقات گفت: بازی ها با حضور 6 تیم و به صورت دوره ای برگزار می گردد. سپس بر حسب امتیاز، تیم اول با چهارم و دو تیم دوم و سوم به مصاف هم رفته و تیم های فینال و رده بندی به این ترتیب معین می شوند.

لیلا نعیم آبادی در سرانجام بیان داشت: اولین رقابت ما پانزدهم مهر و آخرین ملاقات ما روز بیست و یکم برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 53

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، نعیم آبادی: کوشش می کنیم مدال نقره مسابقات پاراآسیایی از آن ما گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، نعیم آبادی: کوشش می کنیم مدال نقره مسابقات پاراآسیایی از آن ما گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید