کشف 30 هزار عدد دستکش خارجی قاچاق در استان سمنان

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرنگاران/سمنان فرمانده انتظامی استان از کشف 30 هزار عدد دستکش خارجی قاچاق و 30 کیلوگرم ماده مخدر حشیش در دو عملیات جداگانه خبر داد.

کشف 30 هزار عدد دستکش خارجی قاچاق در استان سمنان

سردار عبداله حسنی اظهار کرد: مقابله با پدیده قاچاق و هر گونه اقدام پیشگیرانه در حوزه سلامت و محدود سازی گسترش بیماری کرونا در این ایام از اولویت برنامه های پلیس است.

وی اضافه نمود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در همین خصوص با تشکیل تیم ویژه ای اقدام به کنترل محور های مواصلاتی کردند.

سردار حسنی به دستور ایست یک دستگاه کامیونت مقابل پلیس راه سمنان- دامغان توسط ماموران انتظامی اشاره و شرح داد: راننده 42 ساله هیچ گونه مدرک و یا سندی برای ارائه به پلیس نداشته است.

این مسئول ارشد انتظامی استان از کشف 30 هزار عدد دستکش فاقد مجور خبر داد و گفت: خودرو با هماهنگی های لازم قضائی توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه این محموله در راستا استان خراسان رضوی در حرکت بود گفت: ارزش ریالی دستکش های کشف شده برابر نظر کارشناسان 300 میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی استان همچنین از توقیف یک دستگاه خودروی پراید حامل 30 کیلو و 100گرم مواد مخدرحشیش در شهرستان میامی خبر داد و گفت: یک قاچاقچی در این راستا دستگیر شد.

سردار حسنیادامه داد: تهیه، توزیع و قاچاق مواد مخدر از جمله اولویت های اصلی پلیس برای مقابله و مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی است که این موضوع در استان سمنان با جدیت بالایی پیگیری می شود.

وی اضافه نمود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز در تبادل اطلاعاتی با مرکز از جابه جایی و حمل محموله ای مواد مخدر از راستا های مواصلاتی این استان با خبرشدند.

سردار حسنی به تشکیل تیم ویژه و کنترل راستا های تردد توسط ماموران انتظامی خبر داد و گفت: در بامداد گذشته یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان میامی توقیف شد.

این مسئول ارشد انتظامی در استان شرح داد: در بازرسی های اجرا شده پلیس 30 کیلو و100گرم مواد مخدر از نوع حشیش از داخل این خودرو کشف شد.

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی به نقل از پلیس سمنان، فرمانده انتظامی این استان از دستگیری قاچاقچی 35 ساله در این عملیات خبر داد و گفت: تمام اقدامات قانونی پلیس در این راستا انجام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 298

به "کشف 30 هزار عدد دستکش خارجی قاچاق در استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 30 هزار عدد دستکش خارجی قاچاق در استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید