کتاب مرتبط با سبک زندگی کرونایی چاپ و توزیع نشده است

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرگزاری تاب ایران ، به نقل روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیرو انتشار گسترده مطالبی درباره انتشار کتاب منتشر نشده ای با موضوع کرونا که حاوی توصیه ای برخلاف موازین شرع بود، دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی ضمن تاکید بر التزام این دفتر به اجرای ضوابط شرعی و قانونی در ارزیابی آثار ارسالی لازم می داند موارد زیر را به اطلاع برساند:

کتاب مرتبط با سبک زندگی کرونایی چاپ و توزیع نشده است

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ ارزان تهران از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

1- براساس اعلام ناشر کتاب مذکور در مرحله ویرایش و اصلاح بوده و هنوز به مرحله چاپ و توزیع نرسیده است. اینکه فایل مربوطه از چه طریقی بدون اجازه ناشر در اختیار بعضی سایت های اینترنتی قرار گرفته موضوعی است که این دفتر با جدیت پیگیری نموده و اقدامات قانونی را در مورد انتشار غیر مجاز این کتاب انجام خواهد داد.

2 - دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی پس از اطلاع از درج بعضی مطالب مغایر با موازین شرعی در کتاب مذکور، ضمن توقف فرآیند اعلام وصول و انجام مقدمات برای جلوگیری از توزیع احتمالی کتاب، بلافاصله در تماس با سایت های مجاز ارائه کتاب های الکترونیکی، نسبت به عدم انتشار فایل مربوطه اقدام مقتضی را به عمل آورد که متعاقب این دستور محتوای مورد اشاره از سایت های مذکور برداشته شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 737

به "کتاب مرتبط با سبک زندگی کرونایی چاپ و توزیع نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب مرتبط با سبک زندگی کرونایی چاپ و توزیع نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید