وزارت خارجه روسیه به یوتیوب: تلافی می کنیم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که از آژانس های دولتی کشور برای انجام اقدامات تلافی جویانه علیه یوتیوب و خبرنامه های آلمانی درخواست کرده ایم.

وزارت خارجه روسیه به یوتیوب: تلافی می کنیم

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری تاس، این درخواست از سوی وزارت خارجه روسیه در پی تصمیم یوتیوب برای مسدودسازی پروژه های شبکه خبری راشا تودی آلمانی اجرا شده است.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اظهار داشت: با توجه به ماهیت این مساله که به طور کامل با منطق جنگ اطلاعاتی علیه روسیه اجرا شده، اقدامات تلافی جویانه علیه رسانه آلمانی در روسیه انجام می گیرد.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: با توجه به اینکه درخواست های متعدد برای بازگشت به پایبندی به تعهدات بین المللی برای حفظ آزادی رسانه ها و آزادی بیان از طریق طرف آلمانی نادیده گرفته شده، ما چنین اقداماتی را تنها راه ممکن برای تشویق شرکای خود برای مشارکت در گفتگوی سازنده و معنی دار درباره این شرایط غیرقابل قبول می دانیم.

وزارت خارجه روسیه همچنین اظهار داشت: با در نظر گرفتن درخواست راشاتودی برای محافظت در برابر تبعیض، تصمیم گرفته شد تا با پیشنهاد پیش نویس و اعمال اقدامات تلافی جویانه علیه یوتیوب و رسانه های آلمانی، درخواست خود را به آژانس های مربوطه فدراسیون روسیه ارسال کنیم. این فرایند یک تهاجم غیرمنتظره اطلاعاتی از سوی یوتیوب است که از جانب مقام های آلمانی صورت گرفت.

پروژه های آلمانی زبان راشاتودی از سوی یوتیوب در اقدامی برای ساکت کردن منابع رسانه ای که مقام های آلمانی آن را نامناسب می دانند، مسدود شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1243

به "وزارت خارجه روسیه به یوتیوب: تلافی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت خارجه روسیه به یوتیوب: تلافی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید