نخستین شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم رقم خورد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، برای پرسپولیس در این ملاقات کمال کامیابی نیا در دقیقه 5 گلزنی کرد و گل های آلومینیوم را نیز شاهین توکلی در دقیقه 20 و حامد پاکدل 30 به ثمر رساندند.

نخستین شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم رقم خورد

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران نخستین شکست خود را در فصل جدید برابر آلومینیوم تجربه کرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال آلومینیوم اراک از ساعت 15 در استادیوم امام خمینی (ره) این شهر میزبان پرسپولیس بود که این ملاقات در نهایت با رجحان دو بر یک آلومینیویم به انتها رسید.

برای پرسپولیس در این ملاقات کمال کامیابی نیا در دقیقه 5 گلزنی کرد و گل های آلومینیوم را نیز شاهین توکلی در دقیقه 20 و حامد پاکدل 30 به ثمر رساندند.

نیمه نخست این ملاقات را پرسپولیس هجومی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی به یک کرنر دست پیدا کرد و توانست با استفاده از این فرصت دروازه حریف را باز کند. در دقیقه 5، روی ارسال احمد نوراللهی که از روی نقطه کرنر انجام شد، کمال کامیابی نیا با یک ضربه سر گل نخست تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 15، امید سینک با حرکت از سمت و ارسال توپ به درون محوطه جریمه پرسپولیس، فرصت خوبی برای مهدی حسینی ایجاد کرد تا شوت زنی کند اما شوت پای راست او را لک مهار کرد.

در دقیقه16، احسان پهلوان درون محوطه جریمه آلومینیوم به توپ رسید و با یک پاس کوتاه توپ را در محوطه شش قدم به مهدی عبدی رساند اما شوت این بازیکن راهی اوت شد.

در دقیقه 20، روی یک ضربه ایستگاهی، امید سینک از سمت چپ توپ را روی دروازه پرسپولیس ارسال کرد و شاهین توکلی با یک ضربه سر دروازه را باز کرد.

در دقیقه 30، باز هم سفیدپوشان آلومینیوم سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و باز هم سینک توپ را روی دروازه ارسال کرد و اینبار حامد پاکدل با یک ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 35، سعید آقایی با حرکت از سمت چپ و ارسال توپ روی دروازه، توپ را به مهدی عبدی درون محوطه جریمه آلومینیوم رساند اما شوت این بازیکن را دروازه بان حریف مهار کرد.

نیمه دوم

در نیمه دوم این ملاقات پرسپولیس بازی را هجومی شروع کرد تا شکست را جبران کند ولی با گذشت زمان، بازی پایاپای شد. در مقابل سفیدپوشان آلومینیوم که یک گل از حریف پیش بودند، روی ضد حملات سعی داشتند دروازه پرسپولیس را با خطر روبه رو نمایند. در دقیقه 52، مهدی حسینی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و در ادامه با یک شوت محکم دروازه را هدف قرار داد که شوت او را لک مهار کرد.

در دقیقه 53، روی یک ارسال بلند، توپ درون محوطه جریمه آلومینیوم به نوراللهی رسید اما ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه 58، روی یک رفت و برگشت، توپ درون محوطه جریمه آلومینیوم به سیامک نعمتی رسید و این بازیکن هم با یک شوت پای راست دروازه را هدف گرفت اما پورحمیدی به خوبی توپ را مهار کرد.

در دقیقه 67، احمد نوراللهی از روی نقطه کرنر توپ را روی دروازه آلومینیوم ارسال کرد و در ادامه احسان حسینی قصد داشت با یک ضربه سر دروازه را باز کند که توپ او راهی اوت شد.

در دقیقه 70، سیامک نعمتی پشت محوطه جریمه آلومینیوم به توپ رسید و با شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد که توپ او را پورحمیدی مهار کرد.

در دقیقه 83،احمد نوراللهی درون محطه جریمه آلومینیوم به توپ رسید و درحالی که با دروازه بان حریف تک به تک بود، با یک شوت محکم قصد داشت دروازه را باز کند که توپ او را پورحمیدی مهار کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، احسان حسینی، مهدی شیری، سیامک نعمتی، سعید آقایی، احمد نورالهی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان (57 احسان پهلوان)، وحید امیری (74 آرمان رمضانی) و مهدی عبدی (74 مهدی مهدی خانی).

ترکیب آلومینیوم: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان زاده، سیدمهدی حسینی، امید سینک، میثم آقایی (65 امیر نوری)، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، امیرمحمد هوشمند، اسماعیل شریفات (75 مهدی قریشی)، حامد پاکدل و مصطفی احمدی.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 876

به "نخستین شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم رقم خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم رقم خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید