نحوه ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان با شیوع موج سوم کرونا

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران (پانا) - مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت با توجه به موج سوم کرونا، به منظور کاهش خطر ابتلای افراد تحت حمایت به این بیماری، مددجویان می توانند درخواست های خود را اینترنتی و به وسیله سامانه ایست ارائه دهند.

نحوه ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان با شیوع موج سوم کرونا

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینکه سامانه اینترنتی درخواست دهی مددجویان امداد سامانه ایست برای عدم مراجعه حضوری مددجویان محترم به دفاتر کمیته امداد، در نظر گرفته شده است، گفت: باتوجه به موج سوم کرونا ضرورت دارد به منظور کاهش خطر ابتلای به این بیماری، مددجویان تحت حمایت این نهاد به جای مراجعه حضوری به ادارات، درخواست های خود را اینترنتی و به وسیله سامانه ایست ثبت و پیگیری نمایند.

وی با بیان اینکه مددجویان تهرانی می توانند 26 خدمت از جمله مسکن، بهداشت و درمان،یاری هزینه ازدواج، حمایت های خاص، وام کارگشایی،دانشجویی، خدمات فرهنگی ، اشتغال و مشاوره را به وسیله این درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری نمایند،اضافه کرد: مددجویان می توانند به وسیله آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، تلفن همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام نمایند.

پرپنچی ادامه داد: در این سامانه امکان درخواست خدماتی که مددجویان می توانند از آن بهره مند شوند بصورت اینترنتی فراهم شده و پس از ثبت درخواست توسط مددجویان، درخواست مورد نظردرطی فرایندی کوتاه مدت به زیرسیستم مددکار خانواده ارسال شده و مورد آنالیز قرار می گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران تأکید کرد: سالمندان تحت حمایت که به هرعلت امکان ثبت درخواست های خود را به صورت اینترنتی ندارند نیز می توانند درخواست های خود را به صورت تلفنی به مددکاران خود اطلاع دهند.

وی یادآور شد: در هشت ماهه سال جاری 24 هزار و دو درخواست اینترنتی ثبت شده که توسط مددکاران در حال ارائه خدمت است.

شایسته ذکر است: مددجویان برای ثبت درخواست با وارد کردن آدرس e.emdad.ir صفحه مربوط به سامانه نمایش داده می گردد که می بایست در پایین صفحه دکمه ثبت درخواست زده گردد و در صفحه ورود کد ملی، شماره شناسنامه مددجو وهمچنین کد امنیتی نمایش یافته درج گردد تا سامانه وارد صفحه درخواست دهی گردد. درخواست هایی که در صفحه رؤیت می شوند و امکان قرار دریافت روی آنها وجود دارد، قابل انتصاب خواهد بود.

همچنین برای پیگیری درخواست خود در پایین صفحه سامانه مورد نظر با زدن دکمه پیگیری درخواست سامانه وارد صفحه پیگیری درخواست می شوید و با زدن کد رهگیری ، امکان پیگیری میسر می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 759

به "نحوه ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان با شیوع موج سوم کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان با شیوع موج سوم کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید