نامه نگاری سهرابیان با فدراسیون جهانی و کنفدراسیون روئینگ آسیا

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، فدراسیون دنیای روئینگ به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در دنیا تمامی رقابت های انتخابی المپیک 2020 را لغو و بیان کرد که مسابقات برگزار نمی گردد.

نامه نگاری سهرابیان با فدراسیون جهانی و کنفدراسیون روئینگ آسیا

برهمین اساس صبح امروز علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی طی نامه هایی جداگانه از فدراسیون جهانی و کنفدراسیون روئینگ آسیا خواست ضمن معین شدن شرایط انتخابی المپیک توکیو، در جلسه 17 مارچ حق ورزشکاران در راستا این رویداد عظیم ورزشی نادیده گرفته نگردد.

رئیس فدراسیون قایقرانی ایران ضمن قدردانی از مسئولان بین المللی روئینگ برای اهمیت به سلامت ورزشکاران، به کوشش های شبانه روزی قایقرانان ایران و البته ورزشکاران آسیایی برای رسیدن به المپیک توکیو اشاره نمود و از فدراسیون جهانی و کنفدراسیون روئینگ آسیا خواست که با توجه به حق این ورزشکاران بهترین تصمیم برای مسابقات انتخابی المپیک گرفته گردد و برنامه ریزی مناسبی در این جهت انجام بگیرد.

پیش از این مسابقات انتخابی المپیک قاره آسیا که قرار بود در کره جنوبی برگزار گردد به سوئیس منتقل شده بود که این رقابت نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

فدراسیون جهانی سه شنبه همین هفته جلسه ای با مسئولان کمیته بین المللی المپیک دارد تا شرایط مسابقات انتخابی را معین کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 280

به "نامه نگاری سهرابیان با فدراسیون جهانی و کنفدراسیون روئینگ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه نگاری سهرابیان با فدراسیون جهانی و کنفدراسیون روئینگ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید