موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تمجید از پزشکان، پرستاران و سایر کارکنانی که درگیر مبارزه با ویروس کرونا در کشور هستند، از مردم درخواست کرد که رعایت بهداشت و ماندن در خانه های خود به قطع کردن چرخه منحوس کرونا یاری نمایند.

موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز باغچه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه سیاسی مجله دانلود و سرگرمی، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی کوتاه از مردم خواست که با رعایت توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه های خود اجازه ندهند که بار اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان افزوده گردد.

موسوی در این یادداشت نوشت: امروز حسب ضرورت در جلسه ای کرونایی بودم که از ابتدا باید ماسک و دستکش می پوشیدم؛ از همین ماسک های نازک و معمولی! در طول دو ساعت جلسه شاید 10 بار از شدت اذیت شدن در نفس کشیدن و گرما ناگزیر شدم ماسک را در بیاورم یا نیمه بپوشم (البته دور از چشم بقیه و تقلب طور!) همان جا یاد پزشکان و پرستاران و پرسنل بیمارستان ها افتادم که ساعت های متمادی با لباس مخصوص و ماسک های چندلایه عاشقانه مشغول خدمت بی منت به همنوعان خود هستند. به غیرت و تعهد و عشق آن ها به هموطنان خود درود می فرستم و دستشان را می بوسم. حداقل قدردانی ما از این جان بر کفان راه سلامت رعایت توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه است تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم و چرخه انتقال این ویروس منحوس را قطع کنیم و #کرونا-را-شکست-دهیم!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 146

به "موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: در خانه بمانیم تا باری اضافی بر شانه های خسته کادر درمانی کشورمان نیفزاییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید