شیعی: اینکه یک دقیقه بعد از گلزنی گل خوردیم نشان می دهد تیم تمرکز ندارد، برای انتخاب سرمربی تیم ملی زمان داریم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان عدم تمرکز را یکی از دلایل شکست این تیم در دیدارهای اخیر و بازی امروز مقابل تراکتور دانست.

شیعی: اینکه یک دقیقه بعد از گلزنی گل خوردیم نشان می دهد تیم تمرکز ندارد، برای انتخاب سرمربی تیم ملی زمان داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله دانلود و سرگرمی، محمود شیعی پس از شکست 3 بر 2 پیکان مقابل تراکتورسازی در دیداری عقب افتاده از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازیکنان ما امروز اعتمادبه نفس همواره را نداشتند، چون شکست های اخیر روحیه تیم را به هم ریخته بود. باید فکر اساسی برای پیکان گردد و اگر تیم نقطه ضعفی دارد، حسین فرکی باید به فکر آن باشد، چون با این فرایند دچار مشکل خواهد شد.

وی اضافه کرد: بازی خوبی دیدیم و به تراکتور و هوادارانش تبریک می گویم. حق ما باخت نبود، اما اینکه گل بزنیم و یک دقیقه بعد گل بخوریم، نشان می دهد که تیم تمرکز ندارد. مربیان ما باید فکری به حال تیم بنمایند، چون بازیکنان در بحث تمرکز ضعیف کار می نمایند.

مدیرعامل باشگاه پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد بستری شدن مهدی تاج در بیمارستان و شایعه کناره گیری او از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: ما جلسه ای در این مورد نداشتیم و طبیعی است وقتی رئیس باشد، جلسه معنی ندارد. من به عیادت تاج رفتم و هر زمان که حال ایشان بهتر شد، درباره برنامه های فدراسیون صحبت خواهد نمود.

شیعی در مورد بحث هایی که در رابطه با عدم همکاری باشگاه پیکان با حسین فرکی شنیده می گردد، یادآور شد: خیر، ما دو سه روز پیش جلسه ای با فرکی برگزار کردیم و قرار شد برنامه های ایشان و راه های برون رفت از شرایط فعلی را ببینیم.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر حضور فرکی در کادر فنی تیم ملی فوتبال توضیح داد: این موضوع را نشنیده ام و آن را تکذیب می کنم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی و جانشینی برانکو به جای او گفت: قرار شد سؤالات سخت نپرسید! در مورد ویلموتس یک تیم حقوقی روی پفراینده ایشان کار می نماید. در مورد برانکو نیز یک تیم حقوقی روی قراردادش کار می نماید تا به جمع بندی برسد.

شیعی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا بحث قرارداد برانکو ارتباطی به طلب هایش از پرسپولیس دارد یا نه، گفت: من در جریان این موضوع نیستم.

وی درباره شرایط نگران نماینده انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال، اعلام نمود: من فکر کنم به اندازه کافی زمان داریم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد بحث حضور مربی ایرانی در تیم ملی گفت: احتمال ضعیفی وجود دارد که مربی ایرانی انتخاب گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 68

به "شیعی: اینکه یک دقیقه بعد از گلزنی گل خوردیم نشان می دهد تیم تمرکز ندارد، برای انتخاب سرمربی تیم ملی زمان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: اینکه یک دقیقه بعد از گلزنی گل خوردیم نشان می دهد تیم تمرکز ندارد، برای انتخاب سرمربی تیم ملی زمان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید