شرکت های دانش بنیان به کمک صنعت برق کشور می آیند

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در پی اعلام شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران توانیر درباره اولویت های پژوهشی این شرکت در بخش انتقال برق و دعوت از شرکت های فناور جهت رفع این نیازها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان و فناور را ترغیب کرده است تا توان فنی خود را برای توسعه فناوری های مورد نیاز صنعت برق به کار ببرند.

شرکت های دانش بنیان به کمک صنعت برق کشور می آیند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

دستیابی به دانش فنی دستگاه اسپکتروسکوپی، دستگاه اندازه گیری پاسخ فرکانسی، دستگاه اندازه گیری پارامترهای پلاریزاسیون عایقی و غیره بخشی از این نیازها اعلام شده است. شرکت توانیر در نامه ای، لیست کامل این نیازهای فناورانه را اعلام کرده است که در سایت مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دسترس قرار گرفته است.

پیش از این در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با عنوان توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری حوزه آب و برق، میان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری و رضا اردکانیان وزیر نیرو، بر افزایش تولید محصولات ایران ساخت در حوزه آب و برق تاکید شده بود.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرده بود که ظرفیت های خوبی در حوزه آب و برق برای فعالیت شرکت های دانش بنیان وجود دارد و بازار فوق العاده این حوزه پذیرای فعالیت این شرکت ها و ایده های نیروی جوان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 418

به "شرکت های دانش بنیان به کمک صنعت برق کشور می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های دانش بنیان به کمک صنعت برق کشور می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید