سهرابی: موضع تراکتور تعطیلی لیگ است ، معلوم نیست عکس دژاگه برای قبل یا بعد از کروناست!

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: شعار باشگاه ما سلامت محوری است تمام پروتکل ها را رعایت می کنیم و 4 بار آزمایش کرونا داده ایم. از لحاظ آمادگی جسمانی دغدغه ای نداریم.

سهرابی: موضع تراکتور تعطیلی لیگ است ، معلوم نیست عکس دژاگه برای قبل یا بعد از کروناست!

به گزارش گروه ورزشی مجله دانلود و سرگرمی، میرمعصوم سهرابی در مورد صحبت های زنوزی در رابطه با تماس فدراسیون فوتبال برای حضور کننده باشگاه تراکتوربرای مذاکره و تکذیب این اظهارات از سوی فدراسیون گفت: نبی با زنوزی تماس گرفته است. این اطلاعیه را سازمان لیگ صادر کرده است.هیچ هماهنگی در فدراسیون وجود ندارد، نبی از زنوزی خواسته است که کننده اش را به فدراسیون که من باشم بفرستند و صحبت کنیم. زنوزی هم گفته است مدیران تمام باشگاه ها باید حضور داشته باشند تا تصمیم گیری کنیم. شما می توانید این موضوع را از نبی بپرسید.

وی در مورد تمرینات تراکتور و اینکه آیا این باشگاه از سایر رقبا عقب مانده است، گفت: تیم ما از روزی که به باشگاه ها اجازه تمرین داده شد و شاید زودتر از دیگران تمریناتش را شروع کرده. از همان روز اول درهای ورزشگاه مان به روی بازیکنان باز شد تا به صورت انفرادی و گروه های چند نفره تمرینات شان را شروع کنند. تراکتور باشگاه حرفه ای است باید همیشه بازیکنانش در بالاتری سطح باشند. ما برای لیگ بعد باید آماده باشیم بیشتر بازیکنان مان بازیکنان تیم ملی هستند و باید آمادگی شان را حفظ کنند. بازیکنان اگر تمرین نکنند، اضافه وزن می آورند اینگونه نیست که ما به بازیکنان مان بگوییم در خانه بنشینند.

وی افزود: شعار باشگاه ما سلامت محوری است تمام پروتکل ها را رعایت می کنیم و 4 بار آزمایش کرونا داده ایم. از لحاظ آمادگی جسمانی دغدغه ای نداریم. باشگاه توان رعایت پروتکل ها را دارد ولی حرفمان این است، تیم هایی که می خواهند با ما بازی کنند می توانند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند؟

سهرابی در مورد تصمیم باشگاه تراکتور در رابطه با کناره گیری از لیگ برتر عنوان کرد: موضع ما تعطیلی لیگ است این تصمیم مالک و هیأت مدیره است. می گوییم مسؤولین فدراسیون مسؤولیت برگزاری بازی ها را قبول کنند و می خواهیم بازی کنیم. تیم ما در جام حذفی و لیگ شانس زیادی دارد. اگر لیگ مان را با اسپانیا، آلمان، مقایسه می کنیم باید زیرساخت هایمان را با آنها بسنجیم. در همین کشورهای همسایه از جمله آذربایجان و امارات لیگ هایشان تعطیل است، بازیکنان ما چه گناهی کرده اند که در معرض این بیماری قرار بگیرند و به خانواده هایشان انتقال دهند؟

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد درخواست این باشگاه از فدراسیون گفت: ما دو درخواست داریم،اول اینکه مسؤولیت خطرات برگزاری بازی ها اگر بازیکنی کرونا بگیرد، با فدراسیون باشد دوم اینکه یک جلسه بین باشگاه ها برگزار شود و در مورد برگزاری لیگ تصمیم گیری کنند. فدراسیون تصمیم برگزاری لیگ دارد ما در مواضع مان هستیم و اگر به نتیجه نرسیم مجبور هستیم به فیفا و AFC پناه ببریم.

وی در مورد حضور اشکان دژاگه در تمرینات این تیم گفت: با توجه به بالا رفتن شیوع کرونا در ایران دژاگه گفته است به خاطر خانواده ام تا پایین آمدن این آمارها به ایران نمی آیم و ترس خانواده ام را دارم.

مدیرعامل تراکتور در این باره که از این بازیکن عکسی در آلمان منتشر شده که در میهمانی است، گفت: آن عکسی که منتشر شده است را ما نمی دانیم برای قبل یا بعد از کرونا است البته در آلمان فرهنگ سازی شده است و پروتکل ها بیشتر رعایت می شود. او گفته است ترس خانواده اش را دارد و اصلاً نگفته است نمی آید. فضای مجازی می خواهد از کاه کوه بسازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 508

به "سهرابی: موضع تراکتور تعطیلی لیگ است ، معلوم نیست عکس دژاگه برای قبل یا بعد از کروناست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابی: موضع تراکتور تعطیلی لیگ است ، معلوم نیست عکس دژاگه برای قبل یا بعد از کروناست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید