دینامیت شبکه خانگی را منفجر کرد؛ 11 میلیارد تومان در 21 روز

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهیه کننده فیلم دینامیت با اشاره به استقبال مخاطبان از اکران آنلاین (برخط) این فیلم گفت: همزمان با ارائه این اثر از 29 اسفند 1400 در شبکه نمایبش خانگی، طی 21 روز پیروز به فروش 11 میالیارد تومانی شده است.

دینامیت شبکه خانگی را منفجر کرد؛ 11 میلیارد تومان در 21 روز

به گزارش ایرنا، سیدابراهیم عامریان استقبال مردم از آغاز اکران آنلاین (برخط) فیلم دینامیت در پلفترم های نمایش خانگی را شادمان کننده دانست و یادآور شد: فروش 11 میلیارد تومانی طی 21 روز از زمان اکران برخط این اثر سینمایی از 29 اسفند تا به امروز رکوردی مطلوب در حوزه اکران آنلاین فیلم های سینمایی به شمار می رود که دینامیت توانست این رکورد را به نام خود ثبت کند.

این تهیه کننده سینما در پاسخ به این سوال که در اکران های عمومی با توجه به وجود سمفا، آمار فروش معین است، آیا در اکران آنلاین هم چنین آماری وجود دارد یا خیر گفت: بله، برای این کار سامانه ای تعریف شده است که ما می توانیم از طریق آن به میزان فروش و حتی سهم پلفترم ها دست پیدا کنیم و به خاطر همین می توانیم به صورت قطعی و دقیق در مورد آمار فروش حرف بزنیم.

فکر می کنم همانگونه که در اکران حضوری توانستیم با 58 میلیارد فروش در دوران کرونا صدرنشین شویم، در اکران آنلاین هم رکورد فروش را به خود اختصاص داده ایم و نظر مخاطبان سینما و شبکه نمایش خانگی را جلب کردیم.

تهیه کننده فیلم دینامیت در سرانجام گفت: به خود می بالیم که توانستیم در عصر کرونا و اوضاع نه چندان مطلوب شرایط اقتصادی، مردم را با سینما آشتی دهیم. همچنین امیدوتر کننده است که توانستیم شرایطی فراهم آوریم تا مخاطبانی که به دلایل مختلف از جمله کرونا نتوانستند به سینما بیایند در خانه و پای شبکه نمایش خانگی، فیلم سینمایی بببیند و لحظات شادی را تجربه کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1475

به "دینامیت شبکه خانگی را منفجر کرد؛ 11 میلیارد تومان در 21 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دینامیت شبکه خانگی را منفجر کرد؛ 11 میلیارد تومان در 21 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید