ملاقات مدیرعامل بانک ملت با فرمانده کل نیروی دریایی ارتش

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، دکتر محمد بیگدلی مدیر عامل بانک ملت و امیر دریادار خانزادی فرمانده کل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر ملاقات و گفت و گو کردند.

ملاقات مدیرعامل بانک ملت با فرمانده کل نیروی دریایی ارتش

به گزارش گروه بازرگانی خبرنگاران، دکتر محمد بیگدلی در این ملاقات با ابراز خرسندی از همکاری و تعاملات سازنده با مجموعه نیروی دریایی، امنیت و آسایش کشور را مدیون جان فشانی ها و کوشش های صادقانه نیروهای مسلح خواند و گفت: آسایش و امنیت، بستر رشد و تعالی شرایط اجتماعی و مالی کشور را فراهم نموده و این رشد و تعالی، جز در سایه امنیت پایدار، امکان پذیر نخواهد بود.

وی با قدردانی از دستاوردهای اخیر نیروهای مسلح، این موفقیت ها را غرورآفرین خواند و بر رسالت بانک، برای ارتقای سطح مالی، اجتماعی و رفاه زندگی آحاد مردم و ضرورت توجه به معیشت و سطح رفاه کارکنان نیروهای مسلح، تاکید نمود.

دکتر بیگدلی، آمادگی بانک ملت را برای مشارکت بیشتر در زمینه حمایت از نیروهای مسلح، اعطای تسهیلات بانکی جهت ارتقاء زیر ساخت ها و تسهیلات رفاهی به پرسنل نیروهای مسلح بیان نمود.

امیر خانزادی فرمانده کل نیروی دریایی ارتش نیز در این ملاقات با اشاره به نقش و صندلی بانک ملت در شبکه بانکی کشور، همکاری بانک و مجموعه نیروهای مسلح را سازنده خواند و با قدردانی از همکاری و تعامل مدیران و پرسنل این بانک با مجموعه نیروی دریایی، اظهار امیدواری کرد که سطح تعاملات فی ما بین، همچنین تمرکز منابع واحدها و شرکت های زیرمجموعه در بانک ملت در آینده بیش از پیش گسترده تر خواهد شد.

در این ملاقات، سید ابوطالب دیبائی و محمود اخلاقی معاونان مدیر عامل، محسن مقدسی مدیر امور ناحیه یک و محسن شجاع مدیر شعب منطقه چهار تهران، مدیرعامل را همراهی کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 666

به "ملاقات مدیرعامل بانک ملت با فرمانده کل نیروی دریایی ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مدیرعامل بانک ملت با فرمانده کل نیروی دریایی ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید