دانشجویان امیرکبیر در زمان دفاع از خاتمه نامه می توانند از خوابگاه استفاده نمایند

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، براساس اطلاعیه دانشگاه امیرکبیر، دانشجویان می توانند در زمان دفاع از سرانجام نامه از امکانات خوابگاهی دانشگاه استفاده نمایند.

دانشجویان امیرکبیر در زمان دفاع از خاتمه نامه می توانند از خوابگاه استفاده نمایند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله دانلود و سرگرمی، به نقل از دانشگاه مجله دانلود و سرگرمی،در جهت تسهیل و حمایت از برگزاری دفاعیه پایین نامه ها، معاونت فرهنگی و دانشجویی تسهیلات لازم برای اسکان موقت دانشجویان مقیم خارج از تهران را فراهم نموده است. برای این منظور، دانشجویان با تایید معاونت آموزشی به مدت یک هفته امکان استفاده از امکانات خوابگاهی با رعایت اصول فاصله گذاری و جوانب بهداشتی را خواهند داشت.

پس از اخذ مجوز دفاع از سرانجام نامه و مشخص زمان دفاع، درخواست های اسکان باید حداقل یک هفته قبل جهت تایید معاونت آموزشی و ارسال به اداره امور خوابگاه ها به دانشکده مربوطه ارسال گردد.

دانشجویان جهت انجام هماهنگی های لازم میتوانند با اداره امور خوابگاه ها به وسیله ایمیل [email protected] تماس برقرار نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 375

به "دانشجویان امیرکبیر در زمان دفاع از خاتمه نامه می توانند از خوابگاه استفاده نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان امیرکبیر در زمان دفاع از خاتمه نامه می توانند از خوابگاه استفاده نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید