خبرنگاران 300 حوزه امتحانی در هرمزگان برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده می گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، بندرعباس- خبرنگاران- مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: 300 حوزه امتحان نهایی برای دانش آموزان پایه دوازدهم این استان در 22 منطقه آموزشی آماده می گردد.

خبرنگاران 300 حوزه امتحانی در هرمزگان برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده می گردد

موسی دادی زاده سرخایی روز شنبه درنشست ستاد مبارزه با بیماری کرونا با موضوع امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم اضافه کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم از 17 خردادماه سال جاری در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی شروع و تا 15 تیرماه ادامه می یابد.

وی بیان داشت: سال جاری بیش از 14هزار و 500 دانش آموز دختر و پسر سراسر استان هرمزگان در آزمون نهایی پایه دوازدهم شرکت می نمایند.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: همراهی دستگاه های اجرایی استان با آموزش وپرورش در برگزاری امتحانات نهایی ضروری و مهم است.

وی یادآورشد: برگزاری امتحانات رشته های مختلف در روزهای متفاوت برای جلوگیری از تجمع دانش آموزان، گند زدایی وضدعفونی کردن روزانه و نصب تهویه مناسب در حوزه های امتحانی، تهیه ماسک و دستکش برای دانش آموزان، افزایش فاصله جایگاه های آزمون، برگزاری کارگاه های توانمندسازی و مطلع بخشی برای برگزارنمایندگان آزمون و نیز استفاده از تب سنج برای ورود دانش آموزان از مهم ترین اقداماتی است که می توان در راستای حفظ سلامت دانش آموزان انجام داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 416

به "خبرنگاران 300 حوزه امتحانی در هرمزگان برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 300 حوزه امتحانی در هرمزگان برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید