خبرنگاران موسوی: ساعت 18 شنبه آخرین مهلت ثبت نام میان دوره ای مجلس شورای اسلامی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران - خبرنگاران- دبیرستاد انتخابات کشور با بیان جزئیات این ثبت نام ها، گفت: شنبه چهاردهم فروردین ماه آخرین روز ثبت نام میان دوره ای مجلس شورای اسلامی است و افرادی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند، فقط تا روز شنبه (فردا) فرصت ثبت نام دارند.

خبرنگاران موسوی: ساعت 18 شنبه آخرین مهلت ثبت نام میان دوره ای مجلس شورای اسلامی

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور، گزارش تجمیعی از ثبت نام داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی تا انتها روز ششم ثبت نام را همراه با تفکیک جنسیتی داوطلبان و گزارش روز اول ثبت نام میان دوره ای مجلس خبرگان را ارائه کرد.

موسوی با اعلام این خبر گفت: تا ساعت 19 امروز آدینه سیزدهم فروردین ماه؛ ششمین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انتخابات اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در مجموع از روز اول تا ششم ثبت نام، برای 6 حوزه انتخابیه مشمول این انتخابات، ثبت نام 520 نفر شامل 37 زن و 483 مرد نهایی شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور در انتها با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی، به افرادی که قصد دارند در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمایند، توصیه کرد: با استفاده از 2 روش الکترونیک پیش بینی شده برای ثبت نام به وسیله موبایل یا رایانه شخصی که در پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است، برای ثبت نام اقدام نمایند و صرفا برای نهایی کردن ثبت نام خود به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خود و یا وزارت کشور مراجعه نمایند.

فرمانداریهای تهران، میانه، گچساران، تفرش، بهار و آستانه اشرفیه روز شنبه، حداکثر تا ساعت 18 آماده پذیرش و تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلبان هستند.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود، ضمن اعلام ثبت نام 2 نفر از حوزه انتخابیه استان تهران برای مجلس خبرگان رهبری، خاطر نشان کرد: ثبت نام از داوطلبان انتخابات دومین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای حوزه های انتخابیه تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران که از امروز آدینه 13 فروردین شروع شد تا ساعت 18 روز پنجشنبه 19 فروردین ماه جاری (جمعا به مدت 7 روز) ادامه خواهد یافت.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 990

به "خبرنگاران موسوی: ساعت 18 شنبه آخرین مهلت ثبت نام میان دوره ای مجلس شورای اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران موسوی: ساعت 18 شنبه آخرین مهلت ثبت نام میان دوره ای مجلس شورای اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید