خبرنگاران مهلت سه ماهه برای اقساط تسهیلات فعالان مالی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، زنجان- خبرنگاران- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت های اِعمال شده برای مراودات تجاری و بسته شدن مرزها در بخش های مختلف، پیشنهاد می گردد مهلت سه ماهه ای بدون اعمال هرگونه دیرکرد برای پرداخت اقساط تسهیلات واحدهای تولیدی و فعالان مالی در نظر گرفته گردد.

خبرنگاران مهلت سه ماهه برای اقساط تسهیلات فعالان مالی

علی یگانه فرد روز دوشنبه در جمع مجله دانلود و سرگرمی گفت: شرایط موجود، کسب و کارهای فعالان مالی به ویژه واحدهای کوچک و متوسط را با مشکلاتی روبرو نموده که پیشنهاد فوق نیز در این راستا و برای یاری به فعالان مالی ارائه می گردد.

وی گفت: اتاق بازرگانی زنجان در پی شیوع ویروس کرونا، طی نامه ای روز گذشته /یکشنبه 11 اسفند/ به استاندار زنجان و بانک مرکزی، پیشنهاد مهلت سه ماهه برای پرداخت اقساط بدون اِعمال هرگونه دیرکرد برای همه واحدهای تولیدی و فعالان مالی را ارائه کرد.

یگانه فرد گفت: اتاق بازرگانی زنجان همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم مراقبت های بهداشتی و در راستای کاهش استرس و افزایش سلامت جامعه برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس، اقدامات خود را در بخش های مختلف انجام داد.

وی اضافه کرد: توزیع رایگان مواد ضدعفونی کننده با همکاری واحدهای تولیدی در بیمارستان ها، اماکن عمومی و دستگاه های اداری پر تردد و ایجاد پایگاه های سلامت و توزیع بروشورهای آموزشی از جمله اقدامات در راستای رسالت اجتماعی این مجموعه بود.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: این اتاق بعد از انجام اقدامات مذکور، برنامه ها و پیشنهادات بعدی را برای یاری به فعالان مالی در شرایط کنونی شروع نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 247

به "خبرنگاران مهلت سه ماهه برای اقساط تسهیلات فعالان مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهلت سه ماهه برای اقساط تسهیلات فعالان مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید