خبرنگاران ثبت اثر انگشت در کلیه مراحل دریافت بار متوقف شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران - خبرنگاران - مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حذف بعضی الزامات در شبکه حمل و نقل جاده ای کشور تا اطلاع ثانوی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

خبرنگاران ثبت اثر انگشت در کلیه مراحل دریافت بار متوقف شد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،غلامحسین دغاغله با بیان این مطلب گفت: اجرای طرح ثبت اثر انگشت در کلیه مراحل دریافت بار، از جمله هنگام تبدیل نوبت مجازی به حقیقی و اخذ نوبت در پایانه های بار تا اطلاع ثانوی به طور موقت، متوقف شده است.

وی اضافه نمود: ضد عفونی سالن های اعلان بار و محل تجمع رانندگان، تعبیه محلول های ضدعفونی کننده در مکان های مناسب، کنترل و جلوگیری از ورود افراد متفرقه به سالن های اعلان بار، خروج حتی الامکان بارهای قابل ارائه در خارج از سالن های اعلان بار به منظور محدود کردن تردد در سالن ها تا اطلاع ثانوی نیز در دستور کار است.

دغاغله گفت است:نصب بنر،توزیع بروشورها و فیلم های آموزشی حاوی توصیه های بهداشتی و نظافت فردی در محل های تجمع رانندگان و مکان های مناسب، کنترل و نظافت سرویس های بهداشتی در پایانه های بار، همکاری و تهیه فضاهای مورد احتیاج برای مامورین بهداشت جهت غربالگری افراد، جمع آوری و انتقال زباله های موجود حداقل 2 بار در روز ، از جمله تمهیدات اجرا شده برای پیشگیری است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، گفت: به مراکز انجام معاینات شغلی رانندگان طرف قرارداد سازمان راهداری نیز جهت رعایت اصول بهداشتی و تعبیه محلول های ضدعفونی کننده در محل مراجعه کنندگان تاکید شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 221

به "خبرنگاران ثبت اثر انگشت در کلیه مراحل دریافت بار متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ثبت اثر انگشت در کلیه مراحل دریافت بار متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید