خبرنگاران تمرکز ما بر حل مسائل دانشگاه های فرهنگیان مناطق محروم است

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، اهواز-خبرنگاران- رییس دانشگاه فرهنگیان کشور در اهواز گفت: ر دانشگاه فرهنگیان کشور بیشترین تمرکز برای حل مسائل دانشگاه های فرهنگیان مناطق محرومی همچون خوزستان است.

خبرنگاران تمرکز ما بر حل مسائل دانشگاه های فرهنگیان مناطق محروم است

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی حسین خنیفر در حاشیه افتتاح خوابگاه پردیس فرهنگیان فاطمه الزهرا اهوازدر جمع مجله دانلود و سرگرمی اعلام کرد: دانشکده های فرهنگیان در خوزستان باید به گونه ای ساخته و تجهیز شوند که به لحاظ سطح کیفی و کمی قابلیت رقابت با دانشکده های کشور راداشته باشند.

رییس دانشگاه فرهنگیان کشور ادامه داد: توسعه دانشکده های فرهنگی در خوزستان ظرفیت را برای جذب دانشجو معلم و تامین نیروی معلم برای سال های آینده مهیا می نماید.

وی گفت: در 2 سال اخیر کوشش های زیادی برای جذب دانشجو و توسعه کمی و کیفی دانشکده های فرهنگیان خوزستان از سوی استانداری انجام گرفته است که تنایج خوبی در سال های آینده برای استان به همراه خواهد داشت.

خنیفر گفت: امروز خوابگاه پردیس فرهنگیان فاطمه الزهرای اهواز افتتاح شد، همچنین امروزعملیات ساخت پروژه مهم دیگری در اهواز شروع شد و آن هم ساخت فاز دوم پردیس فرهنگیان فاطمه الزهرا است.

خنیفر ادامه داد: فاز دوم این طرح در مساحت چهار هزار و 400 متر مربع، و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال در مدت زمان یک سال انجام خواهد شد.

در سال 98 پردیس های دانشگاه فرهنگیان خوزستان یک هزار و 840 دانشجو معلم جذب کردند که این رقم نسبت به سال پیش از آن رشد 2 برابری داشته است.

دانشگاه فرهنگیان خوزستان هفت پردیس فعال در استان دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 447

به "خبرنگاران تمرکز ما بر حل مسائل دانشگاه های فرهنگیان مناطق محروم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمرکز ما بر حل مسائل دانشگاه های فرهنگیان مناطق محروم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید