شرح فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور شیعی در هیئت رئیسه

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور محمود شیعی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه داد.

شرح فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور شیعی در هیئت رئیسه

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال بیان کرد: جناب آقای شیعی، عضو محترم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کمافی السابق در جلسات هیئت رئیسه حضور خواهند داشت. شرح ضروری در این باره اینکه مطابق بند 7 ماده 33 اساسنامه فدراسیون، اعضایی که از هیئت رئیسه استعفا بدهند دیگر در جمع اعضا حضور نخواهند داشت.

وی اضافه نمود: آقای شیعی از عضویت هیئت رئیسه فدراسیون استعفا نداده اند. بر این اساس وی همچنان تا انتها دوره هیئت رئیسه کنونی فعالیت سابق خود را خواهند داشت و در جلسات آینده حضور می یابند.

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، شرح فدراسیون فوتبال در حالی است که محمود شیعی به عنوان نماینده مدیران عامل باشگاه ها در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عضویت داشت که با توجه به استعفا از مدیرعاملی پیکان قانوناً دیگر نمی تواند عضو هیئت رئیسه باشد. حتی فدراسیون فوتبال در دعوتنامه اعضای هیئت رئیسه برای شرکت در جلسه امروز (دوشنبه) نام او را حذف نموده بود. اتفاقی که باعث از اکثریت افتادن هیئت رئیسه شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 264

به "شرح فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور شیعی در هیئت رئیسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح فدراسیون فوتبال در مورد عدم حضور شیعی در هیئت رئیسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید