تظاهرکنندگان اسپانیایی مجتمع مسکونی 40 طبقه ای را اشغال کردند

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرنگاران: شهروندان معترض به نرخ بالای بیخانمان ها در اسپانیا، با برگزاری تظاهرات یک مجتمع مسکونی 40 طبقه ای را اشغال کردند.

تظاهرکنندگان اسپانیایی مجتمع مسکونی 40 طبقه ای را اشغال کردند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه بین الملل مجله دانلود و سرگرمی به نقل از پایگاه خبری اسپانیایی زبان ال موندو؛ شهروندان معترض به نرخ بالای بیخانمان ها در اسپانیا حین برگزای تظاهراتی یک مجتمع مسکونی 40 طبقه ای در بارسلونا را اشغال کردند.

این مجتمع مسکونی که متعلق به یکی از بانک های دولتی اسپانیا است به مدت چهار سال است که ساخته شده اما تا به حال کسی در آن زندگی ننموده است.

در این تظاهرات هم خانواده هایی که خانه های خود را از دست داده بودند و هم کسانی که در آستانه اخراج از خانه قرار دارند، شرکت داشتند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات اعلام نموده اند که به اشغال خانه های خالی ادامه خواهند داد و شب را در این خانه ها سپری خواهند کرد.

طی یک ماه گذشته این انجمن چندین تظاهرات برگزار کردند؛ حزب مردم نیز شرکت کنندگان در این تظاهرات ها را مورد شناسایی قرار دادند.

آدا کولائو، یکی از نمایندگان این انجمن در رابطه با اقدامات دولت برای شناسایی شرکت کنندگان در تظاهرات ضد بی خانمان ها اعلام نموده بود: اقدام دولت راخوی برای سرکوب کردن تظاهرکنندگان و شناسایی هویت آن ها کاری اشتباه است. دولت سخت در اشتباه است اگر فکر می نماید با این اقدامات می تواند نارضایتی های مردم را فرو نشاند.

وی در ادامه اضافه کرد: آمار بیخانمان های اسپانیا نسبت به هر کشور اروپایی دیگر بسیار بالا است. برگزاری تظاهرات حق مسلم شهروندان هر جامعه ای به حساب می آید.

این مجمع اعلام نموده است که 34% از خودکشی های اجرا شده در اسپانیا در چند ماه اخیر مربوط به اخراج از خانه بوده است.

آخرین فردی که در چند ماه اخیر به دلیل اخراج از خانه و مسائل مالی در اسپانیا خودکشی نموده بود، مردی 55 ساله بود.

کارشناسان معتقدند این اقدام در صورت اجرای صحیح می تواند زندگی هزاران شهروند اسپانیایی را که به علت عوامل متعددی همچون بی کاری، عدم پرداخت وام ها و یا کاهش درآمد خانه های خود را از دست داده اند، نجات دهد.

منبع: تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 121

به "تظاهرکنندگان اسپانیایی مجتمع مسکونی 40 طبقه ای را اشغال کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرکنندگان اسپانیایی مجتمع مسکونی 40 طبقه ای را اشغال کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید