تدابیر دانشگاه فرهنگیان برای برگزاری امتحانات سرانجام ترم اعلام شد ، تصمیم ستاد کرونا تعیین کننده شیوه امتحان

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان در قالب چند برنامه جداگانه تدبیر شده است که نسبت به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا یکی از آن ها را اجرا می کنیم.

تدابیر دانشگاه فرهنگیان برای برگزاری امتحانات سرانجام ترم اعلام شد ، تصمیم ستاد کرونا تعیین کننده شیوه امتحان

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

حسین خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه مجله دانلود و سرگرمی درباره شیوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم دانشجویان بیان نمود: در صورتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا دستور بازگشایی دانشگاه ها را صادر کنند طبیعی است که امتحانات سرانجامی دانشجویان را به صورت حضوری برگزار خواهیم کرد.

خنیفر ادامه داد:، اما در صورت مساعد نبودن شرایط برای برگزار حضوری امتحانات، دانشگاه فرهنگیان سه روش را برای این موضوع تدبیر کرده است.

رییس دانشگاه فرهنگیان بیان نمود: شیوه نخست آن است که ضمن اخذ اجازه ستاد ملی مبارزه با کرونا امتحانات را به صورت حضوری برگزار خواهیم کرد، اما با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بدین ترتیب که دانشجویان در سالن های بزرگ و با فاصله از یکدیگر امتحان خواهند داد.

وی با اشاره به شیوه دوم مطرح نمود: درصورتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه برگزاری حضوری امتحانات با رعایت فاصله گذاری اجتماعی را ندهد در این صورت برنامه ریزی نخست آن است که آزمون ها به شکل مجازی و جستجوگری یعنی به حالت openbook برگزار شود، برنامه ریزی دوم آن است که استادان به صورت جداگانه در سامانه آموزش مجازی از هر دانشجو پرسش های شفاهی و سریع را به عنوان امتحان سرانجام ترم داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 384

به "تدابیر دانشگاه فرهنگیان برای برگزاری امتحانات سرانجام ترم اعلام شد ، تصمیم ستاد کرونا تعیین کننده شیوه امتحان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر دانشگاه فرهنگیان برای برگزاری امتحانات سرانجام ترم اعلام شد ، تصمیم ستاد کرونا تعیین کننده شیوه امتحان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید