برانکو ایوانکوویچ با آقای پروفسور وارد بازار ایران شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، اصغر نیک سیرت مترجم برانکو ایوانکوویچ در دوران طلایی حضور وی در راس کادرفنی پرسپولیس اقدام به نگارش خاطرات روزانه و بازی های این تیم در طول همان مدت کرده بود.

برانکو ایوانکوویچ با آقای پروفسور وارد بازار ایران شد

نیک سیرت پس از ویرایش نهایی قرارداد رسمی برای چاپ و نشر آن را منعقد کرد تا خاطرات برانکو در مدت زمان حضورش در پرسپولیس با عنوان آقای پروفسور وارد بازار ایران شود.

اصغر نیک سیرت در مصاحبه با مجله دانلود و سرگرمی درباره انگیزه های خود برای گردآوری اتفاقاتی که برای برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس رقم خورده است گفت: دوران طلایی فوتبال ایران زمانی بود که برانکو در پرسپولیس حضور داشت. من فکر می کنم در حق او کم لطفی بزرگی شد. برانکو عاشق ایران و پرسپولیس است. شاید اگر مسائل مالی نبود از ایران هم هرگز نمی رفت.

وی افزود: با این کار خواستم تا از جانب هواداران پرسپولیس تقدیر و تشکر ویژه ای از برانکو داشته باشم. آقای برانکو کتاب را خوانده است و جلد اول آن را نیز امضا کرده است تا هم مورد تایید او بوده باشد و هم اینکه علاقه نا تمام خود را به فوتبالدوستان ایرانی را نشان داده باشد.

نیک سیرت بیان کرد: بخش عمده ای از عواید حاصل از فروش این کتاب به مجموعه ای خیریه که از بچه ها بی سرپرست حمایت می کند اختصاص پیدا می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 671

به "برانکو ایوانکوویچ با آقای پروفسور وارد بازار ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو ایوانکوویچ با آقای پروفسور وارد بازار ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید