انگلیس تدابیر مقابله با کرونا را افزایش می دهد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، دولت بریتانیا میخواهد برای مقابله با شیوع ویروس کرونا امروز دوشنبه تدابیر و اقدامات بیشتری را اعلام کند.

انگلیس تدابیر مقابله با کرونا را افزایش می دهد

به گزارش گروه بین الملل مجله دانلود و سرگرمی به نقل از رویترز، دومینیک کامینگز مشاور ارشد بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس گفت: دولت بریتانیا امروز دوشنبه تدابیر بیشتری را با هدف مقابله با ویروس کرونا اعلام خواهد نمود.

وی افزود: دولت امروز تدابیر بیشتری را اعلام می نماید.

کامینگز حاضر به پاسخ دادن به این سئوال نشد که چرا انگلیس مانند سایر دولتهای اروپایی، تدابیر سخت و قاطعی را برای مقابله با این بحران اتخاذ و اجرا ننموده است.

نظر سنجی موسسه اوپینیوم از مردم انگلیس برای هفته نامه آبزرور نشان می دهد کمتر از 36 درصد به بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس درباره شیوع ویروس کرونا اعتماد دارند.

بر اساس این نظرسنجی، تنها 37 درصد به اظهارات و اطلاعات مت هنکوج وزیر بهداشت انگلیس اعتماد دارند. 59 درصد نیز گفته اند به توصیه های کریس وایتی مشاور پزشکی دولت انگلیس اعتماد دارند و بر اساس گفته های او عمل خواهند کرد و 55 درصد گفته اند به دکتر تدروس آدانوم رئیس سازمان بهداشت جهانی اعتماد خواهند کرد.

از هر 10 نفر هفت نفر گفته اند پس از شیوع ویروس کرونا برخی رفتارهای خود را تغییر داده اند. 28 درصد گفته اند از دست دادن خودداری می نمایند، 20 درصد از لمس صورت خود خودداری می نمایند و 18 درصد نیز برنامه ریزی برای مسافرت را متوقف نموده اند و تنها هشت درصد سفرهای از قبل برنامه ریزی شده خود را لغو نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 282

به "انگلیس تدابیر مقابله با کرونا را افزایش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس تدابیر مقابله با کرونا را افزایش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید