انجام پروژه های علمی نفت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با توجه به تجهیز و آماده سازی آزمایشگاه های این دانشگاه از اجرا و انجام پروژه های علمی نفت اطلاع داد.

انجام پروژه های علمی نفت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم

سراج الدین محبی در تبادل نظر با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری مجله دانلود و سرگرمی درباره اهداف و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم در امسال اظهار کرد: سال گذشته و در راستای شعار رونق فراوری، آزمایشگاه های این واحد دانشگاهی با خرید ابزارهای مهم و تجهیزات لازم در زمینه مهندسی و شیمی نفت با توجه به احتیاج منطقه مجهز شد تا در سال 99 با میدان نفتی کرنج که یکی از طرف های قرارداد سازمان مرکزی دانشگاه است، پروژه های مختلف علمی نفت را انجام دهیم.

وی اضافه نمود: اخذ مجوز سایت تکثیر میگو در آبزی پروری، خرید تجهیزات مورد احتیاج برای آزمایشگاه های نفت، راه اندازی کافی نت و فعال کردن مرکز رشد و ایجاد هسته فناور جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از دیگر اهداف این واحد دانشگاهی در امسال است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم درباره دستاوردهای اجرا شده این واحد دانشگاهی در سال گذشته به مجله دانلود و سرگرمی گفت: مرکز رشد این واحد دانشگاهی در سال گذشته فعال شد و با عقد قرارداد با شرکت سلامت گیاه قشم به وسیله انجام آزمایش های مختلف برای این شرکت توانستیم درآمد غیرشهریه ای کسب کنیم.

محبی اضافه نمود: عقد تفاهم نامه همکاری با اداره استاندارد قشم برای انجام آزمایش های مختلف در قالب مشارکت با اداره استاندارد، ایمن سازی آزمایشگاه های مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه فیزیک و الکترونیک، انجام پروژه های برون دانشگاهی، برگزاری هفته پژوهش در دانشگاه و تجهیز کتابخانه از دیگر اقدامات اجرا شده این واحد دانشگاهی در سال گذشته بود.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 367

به "انجام پروژه های علمی نفت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام پروژه های علمی نفت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید