اثبات بی گناهی بعد از 24 سال حبس کشیدن

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، مردی که به اتهام تجاوز و قتل دختری جوان در سال 1996 میلادی به 40 سال زندان محکوم شده بود بی گناه شناخته شد.

اثبات بی گناهی بعد از 24 سال حبس کشیدن

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، در سال 1996 میلادی دختری 18 ساله به نام داج در آپارتمانی در آیداهوی امریکا به قتل رسید در آن زمان مردی جوان به نام کریس تاپ به جرم تجاوز و قتل وی بازداشت و به 40 سال زندان محکوم شد.

با وجود این مادر مقتول خواستار اعدام قاتل دخترش شده بود، اما اوهنگام بازبینی نوار های ضبط شده بازپرسی ها پس از دو سال متوجه شد که متهم گناهکار نبوده و با استخدام یک کارآگاه در سال 1998 میلادی مصمم شد تا قاتل واقعی دخترش را پید اکند.

این در حالی است که در تمام این سال ها متهم بار ها به بی گناهی اش در این پرونده اعتراف کرده بود. اکنون پس از گذشت 24 سال از مرگ این دختر قاتل اصلی او به نام برایان دریپس با استفاده از تحقیقات کارآگاه پلیس و آزمایش دی ان ای به جرم قتل داج بازداشت شده است.

این مرد پس از آزادی گفت: همیشه می گفتم بی گناهم، اما کسی حرفم را باور نمی کرد. شما در زندان حسی را تجربه می کنید که درد آور است. زندگی در زندان انسان را تغییر می دهد. خشونت سبب می شود تا درون تان تغییر کند، اما خوشحالم که در نهایت حقیقت روشن و مجرم اصلی بازداشت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 998

به "اثبات بی گناهی بعد از 24 سال حبس کشیدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اثبات بی گناهی بعد از 24 سال حبس کشیدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید