آغاز عملیات دوبانده شدن جاده پرخطر رفسنجان به زرند در آینده نزدیک

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرنگاران/کرمان معاون فرماندار رفسنجان گفت: محور رفسنجان به زرند دوبانده نیست و احداث باند دوم این جهت به زودی در سال جاری با اعتبار بیش از 80 میلیارد ریال شروع خواهد شد که این اعتبار از محل اعتباران معادن تخصیص می یابد.

آغاز عملیات دوبانده شدن جاده پرخطر رفسنجان به زرند در آینده نزدیک

امروز در دومین روز از شروع هفته دولت 8 کیلومتر روکش آسفالت محور رفسنجان به زرند مورد بهره برداری قرار گرفت.

علی آرمان معاون فرماندار رفسنجان در حاشیه افتتاح روکش آسفالت محور رفسنجان به زرند اظهار کرد: محور رفسنجان به زرند یکی از راه های اصلی است که شهرستان های زیادی در شمال شرق و جنوب کشور از جمله خراسان، هرمزگان، فارس و غیره را به هم متصل می کند و ترددهای زیادی از این راستا انجام می شود.

معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری رفسنجان تصریح کرد: محور رفسنجان به زرند دوبانده نیست و احداث باند دوم این راستا به زودی در سال جاری با اعتبار بیش از 80 میلیارد ریال شروع خواهد شد که این اعتبار از محل اعتباران معادن تخصیص می یابد.

وی خاطرنشان کرد: 850 کیلومتر راه آسفالت در شهرستان رفسنجان وجود دارد که 10 درصد راه های آسفالت استان را شامل می شود امّا با اینکه بیشتر جاده های رفسنجان آسفالته است ، توزیع اعتبار هم بر اساس میزان جاده های فاقد آسفالت به شهرستان اختصاص می یابد.

آرمان شرح داد: متأسفانه یک درصد اعتبارات راه های استان به رفسنجان اختصاص می یابد در حالی که 10 درصد راه های استان را داریم و با این یک درصد حتی به رفع نقاط حادثه خیز و مسائل راه ها هم نمی توان پرداخت زیرا این راستا ها و جاده های آسفالت از اوایل انقلاب و با خودیاری مردم ایجاد شده و در حال حاضر بعد از گذشت 40 سال بیشتر راه ها مشکل دارند و روکش آنها تخریب شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 607

به "آغاز عملیات دوبانده شدن جاده پرخطر رفسنجان به زرند در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز عملیات دوبانده شدن جاده پرخطر رفسنجان به زرند در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید