آش عاشوره، نذری پر سرو صدای همسر اردوغان

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، انتشار تصاویری از امینه همسر اردوغان در حال تهیه آش عاشوره در فضای مجازی واکنش های متفاوت کاربران را به دنبال داشت.

آش عاشوره، نذری پر سرو صدای همسر اردوغان

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، با توجه به اینکه در ترکیه رسم است در روز عاشورا یا دهم محرم نذری به نام آش عاشوره تهیه نمایند و در میان همسایگان پخش نمایند همسر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کنونی ترکیه نیز پیرو این آیین و رسوم به تهیه این نذری پرداخت و تصویری از آن را به اشتراک گذاشت که بیشتر از آن که نذری مورد توجه قرار گیرد آشپزخانه وی موضوع بحث و نقدها کاربران نهاده شد و به لوکس و گران بودن وسایل و حتی شیر آشپزخانه اشاره کردند.

کاربران قیمت شیر آشپزخانه آنها را در حدود 10 هزار لیر معادل 30 میلیون تومان عنوان می نمایند و معتقدند کسی که در چنین خانه ای زندگی می نماید از درد مردم و رسیدگی به امور آنان غافل است. بسیاری نیز عنوان نموده اند که یک سیاست مدار نمی تواند و نباید همچون مردم عادی زندگی کند و در واقع افرادی که وارد دنیای سیاست می شوند برای رسیدن به ثروت و قدرت است نه ساختن دنیایی بهتر برای مردمان سرزمینشان.

بعضی از کاربران نیز ضمن اشاره به سبک زندگی اردغان و خانواده اش از اینکه آنها هر ساله در تهیه آش عاشوره بعنوان نذری پیش قدم می شوند ابراز خرسندی می نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 642

به "آش عاشوره، نذری پر سرو صدای همسر اردوغان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آش عاشوره، نذری پر سرو صدای همسر اردوغان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید