آزمایشگاه ها خط مقدم تشخیص زودهنگام ویروس کرونا هستند، بیش از 320 هزار آزمایش

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: بیش از 320 هزار آزمایش برای کسانی که به این خدمت احتیاج داشتند در این دوران تا امروز به ثبت رسیده که این موضوع در منطقه کم نظیر است.

آزمایشگاه ها خط مقدم تشخیص زودهنگام ویروس کرونا هستند، بیش از 320 هزار آزمایش

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری مجله دانلود و سرگرمی، علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت هم زمان با روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی، گفت: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا متخصصین و کارشناسان علوم آزمایشگاهی به صورت شبانه روزی به جستجوی این ویروس رفتند و به عنوان بازوی تشخیصی بخش بهداشت و درمان ایثارگرانه به موفقیت های چشمگیری دست یافتند.

وی اضافه کرد: از همان روزهای نخست همه گیری ویروس کرونا تعداد قابل ملاحظه ای از آزمایشگاه های دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برای تشخیص این ویروس تجهیز و وارد عمل شدند که در این میان یاری شایانی به حوزه درمان شد.

رئیسی ادامه داد: بیش از 320 هزار آزمایش برای کسانی که به این خدمت احتیاج داشتند در این دوران تا امروز به ثبت رسیده که این موضوع در منطقه کم نظیر است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: بیش از 70 آزمایشگاه وزارت بهداشت و 40 آزمایشگاه بخش خصوصی در این مدت کوشش های قابل توجهی انجام دادند که جا دارد هم زمان با روز آزمایشگاه از تمامی متخصصین و کارشناسان این آزمایشگاه ها و همه کارکنان این حوزه تقدیر و تشکر ویژه داشت.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 380

به "آزمایشگاه ها خط مقدم تشخیص زودهنگام ویروس کرونا هستند، بیش از 320 هزار آزمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایشگاه ها خط مقدم تشخیص زودهنگام ویروس کرونا هستند، بیش از 320 هزار آزمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید